Гаджети, які зроблять зиму приємною Автор: lesya · Опубліковано: 07.12.2013 13:41 · Розділ: Нові технології

Гаджети сьогодні міцно увійшли практично в усі сфери нашого життя, і без них важко уявити наше повсякденне існування. Ми користуємося новинками технологічного світу незалежно від пори року та часу доби, і частенько від цього страждає наш організм – погодьтеся, слухати музику в навушниках, коли холодно в голову, чи набирати повідомлення на планшеті, якщо пальці заніміли, не надто зручно.

Але між гажетами і користувачами встановився досить дивовижний взаємозв’язок: точнісінько так само, як перші покликані зробити наше життя комфортнішим, так і ми намагаємося пристосуватися до комфортного використання новинок техніки в будь-яку погоду. В результаті з’являються досить дивні, і тим не менше функціональні пристосування. Як ви вже зрозуміли, мова сьогодні піде про найкращі зимові гаджети.

Сьогодні, коли кількість користувачів смартфонів, особливо у великих містах та, звісно ж, в Києве, зросла до неймовірних показників, використання сенсорних екранів взимку стала справжньою проблемою: сенсорні датчики реагують на тепло, тому щоб прийняти дзвінок, написати СМС чи ще щось в цьому дусі, необхідно щоразу скидати рукавиці. А це дуже й дуже незручно.

На допомогу вирішила прийти компанія Mujjo з Голландії. Займається вона виробництвом аксесуарів для мобільних телефонів, і ось цими днями випустила по-справжньому зимовий аксесуар – рукавички для смартфонів. Виготовлені з натуральної шкіри та утеплені натуральною вовною, рукавички імітують контакт екрану з людською шкірою. Рукавички влаштовані таким чином, щоб подавати імпульс на екран смартфону, при чому доторкатися до кнопок можна не лише пальцем, а будь якою іншою частиною поверхні рукавиці. Коштує це задоволення недешево – близько 170 доларів США.

Є й дешевший варіант - рукавички Hi-Call. Коштують вони «всього» 50 доларів, і підтримують функцію розмови по телефону за допомогою Bluetooth. В лівій рукавичці вшитий динамік, а у правій - мікрофон. Такі рукавички підтримуватимуть зв’язок з телефоном на відстані 12 метрів, тож якщо вам хтось телефонуватиме, ви можете навіть не діставати пристрій з сумочки.

Keep Hot (Фото з http://devicebox.ru/)
Keep Hot (Фото з http://devicebox.ru/)


Якщо ж вас турбує холод вдома чи, що ще гірше, в офісі, придбайте собі спеціальні usb-рукавички та usb-тапки. Якщо в приміщенні низька температура і холодно так, що неможливо працювати, приєднайте рукавички та пантофлі за допомогою USB до комп'ютера або ноутбука. Всередині рукавиць та пантофель підтримується температура в 45 градусів, а тепло утримується завдяки штучному хутру, з якого виготовлені аксесуари.

Якщо ж ви любите перепочити від роботи, маленькими ковточками попиваючи чашку гарячої ароматної кави, вам знадобиться пристрій Keep Hot. Вам напевне знайома ситуація, коли ви не встигаєте допити напій до дна, а він уже холодний? Ні насолодитися не встигли, ні зігрітися… Пристрій Keep Hot дозволить вирішити цю ситуацію: він допомагає тримати температуру в чашці стабільною – в межах п’ятдесяти градусів.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.