Британець переступив закон заради сексу з українкою Автор: lesya · Опубліковано: 07.12.2013 08:00 · Розділ: Життя

Ім’я українки Анни Авраменко ось уже кілька днів поспіль не сходить зі сторінок іноземних видань: молода мешканка Сум стала причиною арешту британського пенсіонера. Щоправда, на злочин вона його не штовхала, однак затуманити мізки підстаркуватому ловеласу красивій дівчині вдалося.

Познайомилася 25-річна Анна зі своїм потенційним кавалером, як і годиться, через Інтернет: в Анни є дитина, яку доводиться виховувати самій, отож дівчина вирішила не гребувати знайомствами з іноземцями, надіючись знайти кращу долю як для себе, так і для своєї дитини.

Що ж стосується британця Джона Дарвіна, то він дівчину абсолютно не зацікавив. Ось лише їй стало трохи шкода старенького, який надсилав дівчині щодня більше двох сотень повідомлень. Що ж, у дружній зустрічі з 63-річним британцем нічого поганого немає, подумала Анна, і, навіть попри відверто сексуальний зміст окремих повідомлень, погодилася на зустріч.

«Коли Джон написав мені вперше, це була звичайнісінька переписка. Однак далі зміст листів ставав куди інтимнішим, часом навіть неприпустимим та відверто сексуальним.

З листування дівчина дізналася про братця зовсім небагато – лише те, що він розлучний, та мешкає в передмісті Хартрпулу.

Одним словом, 24 листопада Анна і Джон вирішили зустрітися. Повечерявши в ресторані, Джон запросив дівчину до себе в номер, де почав виявляти інтерес значно активніше, намагаючись звабити молоду українку. Обурена та, схоже, здивована таким ходом подій Анна одразу заявила, що секс на першому побаченні – не для неї.

Зрозумівши, що від українки інтиму не добитися, розчарований Дарвін полетів додому. Та не встиг він прибути в країну, як його затримала поліція.

Дарвін-ловелас (фото з http://news.bigmir.net/l)
Дарвін-ловелас (фото з http://news.bigmir.net/l)


Виявляється, біографія пенсіонера сповнена пікантних нюансів. По-перше, починаючи з 2003 року він вважається офіційно мертвим. По-друге, чоловік лише недавно вийшов з в’язниці, де сидів за інсценування власної смерті, і не мав права без відповідного дозволу перетинати кордон.

У 2003 році аферист разом зі своєю дружиною інсценізував власну смерть – страхова компанія виплатила його дружині півмільйона фунтів. І все нічого б, адже подружжю вдалося обдурити навіть рідних дітей, але невідомо з яких причин в 2007 році Дарвін звернувся в лондонське відділення поліції, заявивши, що в нього амнезія. Злочин було розкрито, а подружжя отримало тюремний термін.

Джерело: http://news.bigmir.net/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.