Google випустить нову версію Google Glass для людей з порушеннями зору Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2013 18:17 · Розділ: Нові технології

Нашумілі електронні окуляри Google Glass вже найближчим часом побачать світ у своїй оновленій версії – компанія Google планує адаптувати їх для людей з обмеженими зоровими можливостями.

Автором та ініціатором розробки став Брайан Матіаш, співробітник компанії. Саме він розробив версію електронного пристрою, яка враховуватиме особливості людей з порушенням зору.

На сьогоднішній день розробка гаджета не завершена, та вагомі кроки в цьому напрямі вже зроблені – офіційний реліз пристрою, згідно з планами компанії, повинен відбутися вже через кілька місяців. Нова версія електронних окулярів підтримуватиме можливість встановлення на оправи з коригувальними лінзами. Водночас в оправу самих Google Glass встановити коригувальні лінзи неможливо. А це означає, що після виходу пристрою у світ всім бажаючим користуватися можливостями Google Glass доведеться придбати нові окуляри, на які й можна буде встановити компактний пристрій Google Glass.

Проте розробники наголошують, що далеко не всі оправи, які продаються сьогодні в оптиках, підійдуть для встановлення гаджета. Отож перед тим, як придбати нові окуляри, необхідно буде переконатися, що оправа й справді дозволяє установку електронних компонентів Glass. На фотографіях нижче ви можете побачити, оправи якого типу дозволять встановити найновішу версію Google Glass.На даний час розробка версії пристрою для людей з обмеженим зором перебуває на стадії прототипу. А це, переконують експерти, дозволяє припустити, що дизайн фінальної версії може зазнати суттєвих змін. Більше того, експерти прогнозують і можливість адаптації Google Glass до всіх оправ, представлених сьогодні на ринку коректувальної оптики.

Для створення «розумних» окулярів, які б задовольняли людей з різноманітними порушеннями зору, компанія Google налагодила тісні контакти з компанією Rochester Optical. Крім того, розробники заручилися підтримкою лікарів-офтальмологів, які не лише підкажуть, як краще оснастити оправу, щоб вона була зручною для зору та функціональною, але й зможуть згодом просувати новинку в маси.

Якщо ж нова версія Google Glass передбачатиме можливість встановлення на різні оправи, то це означатиме й те, що гаджет можна буде встановити на сонцезахисні окуляри з різнокольоровими лінзами. Головне – щоб форма підходила…

Джерело: http://hi-news.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.