Японська кухня занесена до світової спадщини ЮНЕСКО Автор: lesya · Опубліковано: 06.12.2013 16:16 · Розділ: Цікаві факти

Фото з www.food-service.kiev.ua
Фото з www.food-service.kiev.ua

Любите японську кухню? Є приємні новини: відтепер такі улюблені багатьма суші та роли стали культурним надбанням усього людства. Так, цими днями національні страви Японії були визнані нематеріальною культурною спадщиною нашої планети. Почесний титул японські страви отримали від організації ЮНЕСКО.

Традиції гастрономічного мистецтва удостоюються почесного звання вже не вперше: японці опинилися лише на п’ятому місці. До цього часу до світової спадщини ЮНЕСКО було зараховано національні кухні Франції та Туреччини, Мексики, а також країн Середземномор’я.

Японською кухнею все не обмежилося. І тепер справжні гурмани можуть повтішатися високим статусом способу приготування турецької кави та найстарішого грузинського методу приготування вина у великих глиняних глечиках – квеврі – їх також було внесено до списку нематеріальної культурної спадщини людства.

Японська кухня користується особливою популярністю в Європі. Причина тому – незвичність та екзотика, що виявляється не лише у способі приготування страв та інгредієнтах, але й у способі вживання їжі та сервірування столу. Гострі соуси з прянощами, роли та сира риба, а також особлива атмосфера, яка панує в японських ресторанах – все це посприяло розповсюдженню традицій національної кухні Країни вранішнього сонця.

Що ж стосується філіжанки міцної кави, рецепт приготування якої зародився в Туреччині, то й вона здобула популярність в цілому світі. Напій подають у невеличких чашечках, а до них подають воду. Турецьку каву п’ють без цукру, поєднуючи тонкий кавовий аромат з лікером – так смак напою стає насправді неповторний. І неповторний такою мірою, що в ЮНЕСКО вирішили занести напій до вселюдського надбання.

Окремої уваги заслуговує вино, приготоване в квеврі. Глиняні глечики для виготовлення вина використовуються на Закавказзі з давніх-давен, адже вони чудово підходять як для бродіння, так і для зберігання. Глечики, наповнені вином, закупорюють кришкою, а тоді замазують глиною. Після цього посудину закопують у землю. Фахівці переконують, що метод приготування вина з використанням квеврі є по-справжньому унікальним, до того ж екологічно чистим і натуральним. Він вважається однією з кращих технологій виробництва вина в цілому світі.

Квеврі – це насправді унікальні посудини. На відміну від стародавніх амфор, вони не мають ручок, і сягають у висоту близько двох метрів. Ширина квеврі – в середньому півтора метра. Вони вміщають в собі до кількох сотень літрів вина.

Джерело: http://travel.vesti.ru/

Інші новини розділу