Начальник вирішив помститися колишнім підлеглим, виплативши їм зарплату п'ятикопійчаними монетами Автор: lesya · Опубліковано: 05.12.2013 22:50 · Розділ: Суспільство

Те, що гнівити шефів і босів на роботі не варто, знає, напевне, кожен підлеглий, інакше можна поплатитися не лише хорошим настроєм чи премією, але й робочим місцем. Та коли шеф – злобний демон, терпіти його примхи стає з кожним днем все важче. І в деяких людей нерви не витримують, вони звільняються й злісно виказують все те, про що увесь цей час мовчали, ненависному начальнику прямо в очі. А чого ж уже боятися? Він тепер чужа людина, і його злодіяння на них не розповсюджуються. Та постривайте: попереду ще зарплата, і ризикувати нею не варто.

Не те що б ви не отримаєте грошей (солідні фірми хоч-не-хоч не можуть собі дозволити настільки нахабний вияв беззаконня), але те, в якому вигляді ви їх отримаєте, може вас добряче розчарувати.

Не вірите? Тоді читайте кумедну історію про те, як начальник однієї фірми вирішив помститися своїм колишнім підлеглим, виплативши їм зарплату монетами номіналом у п’ять копійок.

Фірма займається встановленням та монтажем натяжних стель у Владивостоці.

Розгніваний поведінкою колишніх співробітниць, начальник фірми вигадав доволі витончений спосіб помсти. Компенсацію звільненим співробітницям він видав трьома десятками мішків, доверху наповнених монетами по п’ять копійок.

Всього дівчатам виплатили 36 тисяч рублів на двох – вся їхня зарплата умістилася в тридцяти трьох мішках.

На початку літа цього року Анфіса Сіжук та Анжеліка і Шемякіна дізналися, що потрапляють під скорочення. І ось звільнені співробітниці попросили у начальства компенсації - за невикористані відпустки. Проте Костянтин Ляліков, директор компанії, не захотів розлучатися з кругленькою сумою та відмовив дівчатам.

Та начальник не врахував того факту, що у дівчат є, нехай і колишні, та все ж вельми обізнані колеги, які й порадили їм написати відповідну заяву до трудової інспекції. Справу розглядали протягом місяця, а Костянтину телефонували з прокуратури та погрожували судом. Врешті-решт, колишній начальник не витримав натиску, і вирішив розрахуватися зі звільненими співробітницями. Він пообіцяв особисто відвезти гроші в трудінспекцію, і дотримав своєї обіцянки.

Та радість, яку отримали дівчата від своєї перемоги, одразу ж затьмарилася підступністю колишнього шефа: «33 важенних мішечки загальною вагою до двадцяти кілограмів». Дівчатам "навіть довелося друзів на підмогу викликати", адже самим до банку дотягти важку та об’ємну ношу дівчатам не вдалося б

А ось пан Ляліков продовжує зловтішатися: «Дівчата хотіли отримати багато грошей, вони їх отримали». Він зауважив, що звільнив дівчат за користування офісним Інтернетом в особистих цілях, і тепер має намір відсудити у них цю суму.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.