За мотивами інтерв'ю Тупака знімуть мультфільм Автор: lesya · Опубліковано: 05.12.2013 20:36 · Розділ: Музика

Популярний репер Тупак Шакур стане героєм кінематографу - вже найближчим часом на екрани вийде мультфільм, знятий за мотивами інтерв’ю, яке репер колись давав журналістам. За основу мультфільму буде взято аудіозапис бесіди репера з журналістами видання Entertainment Weekly, яка відбувалася в 1994 році.

Кожен користувач може переглянути ролик на YouTube. Бесідуючи з журналістом Бенджаміном Светкі, репер розповів, як ставиться до смерті, що для нього значить успіх і популярність, як він сприймає творчість, владу, релігію та багато-багато інших речей.

В інтерв’ю було чимало курйозних моментів. Точніше, ні: курйозними вони стали вже тепер, з проходженням часу. Наприклад, на самому початку розмови журналіст запитав у Тупака, де той бачить себе через 10-15 років. Репер відповів, як і годиться реперу: «В кращому випадку, на кладовищі. Ні, не на кладовищі. Я хотів би, щоб мої друзяки спалили мої останки. Тобто, я мав на увазі, це в гіршому випадку. В кращому ж я бачу себе мультимільйонером».

В інтерв’ю репер розповів, що у випадку, якщо б з’явився на світ не чорним, а білим, він би став кимось таким, як Джон Уейн, один із найпопулярніших акторів, який знімався в багатьох голлівудських вестернах.

Фото з hq-wallpapers.ru
Фото з hq-wallpapers.ru

Тим не менше, Шакур додає, що в житті всього досяг сам. Він вийшов з великої бідності і дійшов до такого добробуту. «Тепер я цілую Дженет Джексон. Я роблю фільми. Я відчуваю себе трагічним героєм з п'єси Шекспіра, розумієте, про що я?» - говорить Тупак.

В інтерв'ю репер поділився і досить темними сторонами своєї біографії. Зокрема він розповів про причини вступу до афроамериканської організації під назвою «Чорні пантери», яка бореться за права темношкірих, вдаючись до радикальних методів. Справа в тому, що він ріс у сім'ї без батька, і любові йому, звісна річ, не вистачало. В інтерв’ю він навіть декілька разів назвав самого себе бандитом, поскаржився, що всі навколо прагнуть його використати, і через все це він майже ніколи не спить.

Мультфільм про репера знімуть в рамках проекту Blank on Blank, що стартував в минулому році. Автор проекту - Девід Герлах, який взявся за створення своєрідного веб- архіву з аудіозаписів раніше недоступних інтерв’ю. Звукові файли супроводжуватимуться відеороликом.

На сьогоднішній день в архіві проекту є фрагменти інтерв’ю з такими знаменитостями, як Луї Армстронг, Дженіс Джоплін, Курт Кобейн, Боно, Том Йорк, Міккі Рурк та іншими.

http://focus.ua/


Інші новини розділу