Італієць прикидався мафіозі, щоб не платити за круасани Автор: lesya · Опубліковано: 05.12.2013 18:25 · Розділ: Події у світі

Як відомо, палкі любителі ласощів частенько не можуть встояти перед спокусою з’їсти щось смачненьке, переступаючи через свої ж власні обіцянки та заборони. Скільки дієт було зведено нанівець та скільки появилося розчарованих у власній силі духу особистостей внаслідок надмірного споживання солодкого, один Господь знає…

Намагаючись зберегти фігуру в нормі, не страждаючи при цьому від жорстких обмежень, люди вигадують нові страви, створюють цікаві рецепти, і все це для того, щоб нам було некалорійно та солодко.

Проте в деяких людей любов до солодкого віддає схильністю до аномалій. Вона перейшла рамки розумного, і вже вимагає допомоги кваліфікованих фахівців.

Очевидно, щось схоже сталося з одним італійцем, який заради того, щоб вдосталь попоїсти смачних ласощів готовий навіть був піти на злочин. Він вирішив прикинутися мафіозі, що й дозволяло йому отримувати безкоштовні круасани.

Стався цей кумедний випадок в містечку Баттіпалья зовсім не давно. Кілька тижнів тому в один з місцевих кафетеріїв завітав чоловік, добре одягнений та з помітною зовнішністю, яка одразу натякала на його зв’язки з місцевою мафією – це було зроблено спеціально, адже власник розважального закладу не посмів здирати з «мафіозі» гроші за круасани, каву та низку інших безалкогольних напоїв.

Бармен закладу розповів журналістам, що літній чолов’яга, якому, як згодом з’ясувалося, виповнилося 52 роки, заходив в кафе досить часто. Він не один раз говорив бармену, що входить до клану Каморра, який заправляє життям у містечку. Щоб налякати офіціанта, що приніс Убальдо Чітареллі рахунок за з’їдені тістечка та випиту каву, італієць приставив до дверей бару пляшку з пальним, що «розповіло» персоналу про можливий підпал.

І так тривало кілька днів. Врешті-решт бармен проявив безстрашність: втомлений від нахабних витівок загадкового відвідувача, він зателефонував у поліцію. Ось тут і з’ясувалося, що мафіозі виявився самозванцем.

Чи помістили чоловіка під варту та яке покарання загрожує італійцю, не повідомляється. Невідомо і те, як зреагувала на його хід сама мафія, яка не прощає дурниць і безглуздих витівок.

У даному контексті зазначимо, що італійська мафія є одним з найвідоміших у світі злочинних співтовариств. Бандитське угруповання ділиться на сім'ї або клани. Увійти до складу цієї мафії можуть тільки італійці, на Сицилії – сицилійці.

До речі, «правовий кодекс» італійської мафії забороняє членам угруповань навідуватися в бари.

Джерело: http://amalgoo.blogspot.com/

Інші новини розділу