Взимку жінки видаються чоловікам красивішими Автор: lesya · Опубліковано: 04.12.2013 18:22 · Розділ: Психологія

Провівши численні дослідження, спеціалісти з’ясували, що взимку чоловікам жінки видаються куди привабливішими. Авторами дослідження виступили фахівці Гарвардського університету. В результаті проведених підрахунків та опитувань виявилося, що в різні сезони чоловіки по-різному оцінюють жіночу красу.

Експеримент тривав протягом року. У ньому взяло участь 114 представників чоловічої статі. Раз на три місяці дослідники показували учасникам експерименту фотографії жінок, прохаючи оцінити їхню привабливість.

Жінка приваблива в будь-яку пору року (фото з сайту damopedia.ru)
Жінка приваблива в будь-яку пору року (фото з сайту damopedia.ru)


Піддослідним чоловікам показували два комплекти жіночих фотографій. На фотографіях першої групи були зображені жіночі обличчя, тоді як на решті – жіночі фігури в повний ріст.

В результаті було встановлено, що чоловіки однаково оцінили привабливість обличчя жінок, зображених на фотографії, незалежно від пори року. А ось фігури представниць прекрасної статі видаються чоловікам найбільш привабливими саме взимку. Вчені також помітили, що взимку чоловіки схильні ставити вищі оцінки привабливості власних партнерок.

Чому так відбувається? Справа в тому, що на оцінку рівня привабливості жінок впливає рівень певних гормонів в організмі чоловіка. Виробництво цих гормонів коливається в залежності від пори року, і вміст деяких з них в організмі представників сильної статі сягає максимальної позначки саме взимку. А високий вміст певних речовин і робить жінок привабливішими у сприйнятті чоловіка.

Автор дослідження, доктор Джастін Леміллер, коментуючи отримані результати, зазначив: «Це дослідження дає нам привід вважати: не лише погода може мінятися разом з минувшими сезонами».

А ось результати іншого дослідження прямо заперечують результати, отримані фахівцями Гарварду: в результаті опитування, проведеного влітку цього року, було виявлено, що найбільш привабливо людина виглядає саме влітку. Всього в досліджені взяло участь дві тисячі респондентів.

Опитаним показували фотографії чотирьох жінок та чотирьох чоловіків, зроблені в різні пори року. Далі їх просили сказати, на яких знімках люди виглядають привабливішими. 73% опитаних вибрали саме літні фото. 72% зазначили, що на знімках, зроблених влітку, люди виглядають щасливішими, а половина респондентів зазначили, що вони до того ж виглядають здоровішими.

Джерело: http://www.uznayvse.ru/

Інші новини розділу