Хорватський виконавець записав трек на платівці з шоколаду Автор: lesya · Опубліковано: 04.12.2013 16:51 · Розділ: Музика

Ім’я хорватського співака Златана Джібонні цими днями привернуло увагу музичної громадськості: співак прославився тим, що випустив новий сингл на вінілі, виготовленому з шоколаду.

Інформація про це з’явилася на сторінках Orange News. Музикант розповів, що ідея записати «шоколадний сингл» з’явилася в нього після того, як він дізнався, що сьогодні записати трек можна навіть на шоколаді. Чоловік вирішив негайно скористатися своїм шансом.

Шанувальники співака отримали унікальну можливість придбати шоколадний сингл під назвою «20th Century Man» в рамках концерту Джібонні, який проходив цими днями в столиці Австрії Відні.

Концерт відбувся 29 листопада, і всі присутні, окрім можливості насолодитися співом виконавця, могли купити унікальну платівку. Скільки всього солодких копій пластинки було куплено, на даний час не повідомляється. Нема інформації і про тираж, в якому вийшла платівка.

Чи варто платити гроші за це ноу-хау, кожен повинен вирішувати сам. Окрім можливості прослухати сингл, ви отримуєте ще й шматок смачного шоколаду. Сам автор ідеї, музикант Джібонні, порадив своїм слухачам з'їсти пластинку одразу після прослуховування. Тим більше, що шоколад здатен підвищувати настрій та стимулювати сексуальну енергію. «Ці властивості шоколаду створюють ідеальні умови для прослуховування року, натхненного найпопулярнішою музикою 1980-х», - розповів музикант.

До речі, сингл «20th Century Man» є однією з композицій однойменного альбому Златана Джібонні. Його було записано в Лондоні і випущено студією Dallas Records. Нова платівка є шістнадцятою в дискографії співака. Всі пісні виконані англійською.

До речі, шоколадні платівки сьогодні – далеко не новинка, їх почали випускати кілька років тому. Звісно, недовговічність матеріалу не дозволить йому замінити традиційні матеріали, з яких виготовляють платівки, однак в якості рекламних акцій використовувати шоколад як матеріал для звукозапису – ідеальне рішення.

Шоколадні платівки зазвичай випускають обмеженими тиражами – по 100-120 екземплярів. Коштують вони, зрозуміло, набагато дорожче, ніж звичайний вініл та традиційний шоколад. Скільки разів можна прослухати записані на шоколаді композиції перед тим, як її доведеться з’їсти, не повідомляється.

Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу