Соцмережа Facebook запатентувала технологію розпізнавання піратського контенту Автор: lesya · Опубліковано: 04.12.2013 14:41 · Розділ: Нові технології

Боротьба з піратським контентам у США та в Європі набуває серйозних масштабів. Так, у США, порушивши закон про авторські права, можна загриміти до в’язницы. В даній ситуації соціальна мережа "Фейсбук" вирішила не відставати від найсучасніших тенденцій і створила технологію для розпізнавання незаконного або піратського контенту.

Так, цими днями Facebook запатентувала нову технологію, яка дозволить з легкістю визначати легальність розповсюджуваного учасниками мережі контенту. Компанія отримала патент на свою технологію вчора, третього грудня.

В патенты повыдомляэться, що визначати, який контент є піратським, який ні, можна буде за допомогою спеціальних сигналів. Так, алгоритм братиме до уваги таку інформацію про користувача, як місце його географічого розташування, зазначене на сторіці в особистих даних, перелік кінострічок, які йому до душі, хобі, зазначене у портфоліо, та навіть коло друзів та знайомих у соціальній мережі. Всі ці дані отримали назву соціальних сигналів.

Необхідну для визначення незаконності контенту інформацію користувачі самостійно надають у доступ. Ця інформація обробляється і зберігається в архівах компанії, та ніколи раніше її не використовували для того, щоб визначити, чи на легальних засадах публікується якийсь конкретний контент. Розробники технології переконані, що її впровадження знизить до мінімуму юридичну вразливість соціальної мережі.

Розробники також зазначають, що створену ними технологію можна з успіхом використовувати для відстеження не лише текстових піратських файлів, але й фотоматеріалів, розміщених на сторінках Facebook. Крім того, за допомогою технології мережа відстежуватиме «підозрілі» посилання, що ведуть на сторонні ресурси, на яких розміщено піратський аудіо- та відеоконтент. Щоправда, поки що термінів втілення технології в життя керівництво Facebook не оголошує.

Нагадаємо, що найпопулярніша в світі соціальна мережа Facebook розпочала роботу ще в 2004 році. На сьогоднішній день кількість її користувачів переступила мільярдну позначку. Щодня на сторінках мережі з’являється більше близько 350 мільйонів нових фотографій, і всього відправляється більше 10 мільярдів повідомлень. Понад 110 мільйонів музичних альбомів, пісень та радіостанцій користувачі мережі відзначили як «улюблені». Сюди ж входить біля 1,4 мільйона книг. Загальний обсяг інформації, який мережа переробляє щодня, перевищує показник у п’ять сотень терабайт.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.