Британська королева вирішила здати королівський палац в оренду Автор: lesya · Опубліковано: 04.12.2013 12:02 · Розділ: Події у світі

Наближаються свята, і ви хочете відсвяткувати їх по-королівськи? Тоді вам пряма дорога в Британію, в Лондон, де королева Єлизавета ІІ готова здати в оренду королівські апартаменти. Так, віднедавна нерухомість англійської королеви та королівської сім’ї можна винайняти для проведення святкувань, організації ділових зустрічей, закритих концертів, модних дефіле та інших заходів. Про це повідомляє видання El Pais. Більше того, організовуючи захід в королівських палатах, ви отримаєте ще й приємний сюрприз – королівську особу в якості господаря.

«Зазвичай хтось з членів британської королівської родини присутній на заході – йому належить роль виконуючого обов'язки господаря. За певну плату можна найняти і знаменитостей, які додадуть вечірці гламуру», - пише автор статті журналістка Барбара Селіс. В якості плати за оренду королівська родина бере або гроші, або ж пожертвування в різні благодійні фонди, кураторами яких вона є.

Як не дивно, рішення здавати королівські палати в оренду виявилося доволі вдалим. В минулому році оренда принесла королеві кругленьку суму в 9,6 мільйонів євро, з них шість мільйонів доларів «заробив» Букінгемський палац.

Одним із найгучніших заходів, проведених в стінах королівських домів, став Founders Forum, який проходив влітку у Віндзорському палаці. Цей захід кілька разів на рік збирає докупи верхівку світового бізнесу: сюди з’їжджаються найвідоміші постаті у сферах високих технологій та комунікацій. На церемонії були присутні відомий співак Пітер Гебріел та знаменита на увесь світ супермодель Наталя Водянова.

Фото з сайту users.livejournal.com
Фото з сайту users.livejournal.com

Точна сума, яку довелося заплатити організаторам заходу за оренду, не повідомляється. Зате відомо, що британська телерадіомовна корпорація «Бі-бі-сі» виклала один мільйон євро за проведення концерту, що проходив в садах Букінгемського палацу. Організація концерту була приурочена до ювілейної дати з дня заснування корпорації. Разом з тим, Російський олімпійський комітет не пошкодував півмільйона євро, щоб винайняти парк Перкс-філд, який належить Кенсінгтонському палацу», - говориться у статті.

Видання також додає, що причин у королівської родини для того, щоб здавати апартаменти в оренду, є чимало: окрім благодійних цілей, є інша мета – виявляється, королівські палаци потребують реставрації, яка обійдеться в кругленьку суму – шістдесят мільйонів євро.

Джерело: http://www.inopressa.ru/

Інші новини розділу