"Життя незнайомця, що вкрав мій телефон" Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2013 19:44 · Розділ: Кримінал

Злочинці викликають у кожного з нас різні почуття. У когось – острах, у когось – лють, в третіх – зневагу. Зрештою, все залежить від самих злочинців: безжалісні убивці, які забирають життя в жінок та дітей, у нормальних людей просто не можуть викликати співчуття, тоді як деякі грабіжники можуть викликати якщо не жалість, то принаймні сміх точно.

Так, деякі представники кримінального світу не те що не викликають жах в умах оточуючих, але можуть добряче нас насмішити. Як це зробив невдаха-крадій, герой нашої статті і центральний персонаж одного фотоблогу.

Популярність злочинець здобув завдяки постраждалому, у якого він примудрився вкрасти смартфон. Через власну необізнаність та не надто високий рівень інтелекту, злодій вирішив залишити мобільний пристрій собі. При цьому зловмисник не врахував той факт, що на телефоні був увімкнений додаток Dropbox, який автоматично закачував усі фото, зроблені пристроєм, в архів сервісу, звідки колишній власник пристрою може викачувати знімки, публікуючи їх на сторінках соціальних мереж чи власного блогу.

Власне, останній варіант видався куди привабливішим німецькому туристу: зрозумівши, що телефон назад не повернути, оскільки інцидент стався в Дубаї, він вирішив трішки попсувати репутацію зловмисника Хафіда, добряче при цьому повеселившись.

Блог отримав інтригуючи назву "Життя незнайомця, що вкрав мій телефон" (Life of a stranger who stole my phone), а його автором, як ви вже зрозуміли, є колишній власник пристрою.

Зловмисник виявився якимось Хафідом, і мешкає він в Дубаї. Як там опинився німець? Просто приїхав відпочити на острів Ібіца.

Подруги Хафіда (фото з сайту lifeofastrangerwhostolemyphone.tumblr.com)
Подруги Хафіда (фото з сайту lifeofastrangerwhostolemyphone.tumblr.com)

«Злодій, що викрав мій смартфон, не видалив додаток Dropbox, так само він не вимкнув автоматичний вхід в аплікацію. І тепер я можу без перешкод переглядати на комп’ютері кожне фото, яке він робить», - говорить автор блогу.

В рамках нового «проекту» розгніваний німець виклав у Інтернет фотографії будинку, де мешкає злочинець, а також знімки двох "подруг" злочинця, які змушені заробляти на життя шиттям.

На диво, блогер не надто розлютився з приводу крадіжки: лише деколи він вживає гарячі словечка та нецензурні вирази стосовно Хафіда. Більшість же коментарів до фотографій – уїдливі та іронічні.

Джерело: http://smehinka.at.ua/

Інші новини розділу