Американець захистив свій дім від грабіжників за допомогою манекенів, переодягнених у вбрання членів вуличних банд Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2013 17:51 · Розділ: Кримінал

Коли людина опиняється в небезпеці, можливості її організму сягають неймовірних висот. І в бажанні вберегти себе від можливої загрози людська винахідливість іноді не те що викликає здивування, а по-справжньому вражає.

Нещодавно, для прикладу, один винахідливий американець, щоб вберегти своє помешкання від вуличних банд, вирішив переодягнути манекени – в кого б ви подумали? – у вбрання членів цих самих банд. Його затія сподобалася багатьом, зокрема місцевій міліції.

Так, нещодавно мешканець міста Детройт, бажаючи захистити свій дім від нападів грабіжників, вигадав досить ефективний спосіб відлякування підозрілих особистостей.

Справа в тому, що злочинність у Детройті знаходиться на украй високому рівні. Місто ще іноді називають містом-примарою, і воно є лідером у США за рівнем злочинності. Крім того, Детройт посідає друге місце в країні за кількістю безробітних.Шукаючи легкої наживи, грабіжники розгулялися до неможливості, отож місцевим мешканцям доводиться завжди бути напоготові. При цьому охоронні системи не дуже здатні допомогти.

І ось кілька тижнів тому один місцевий мешканець, якого втомили постійні напади на його будинок, вирішив звернутися за допомогою в страхову компанію, щоб вберегти своє майно. Але там йому відмовили, і розчарований чоловік попрямував додому, який вже давно втратив можливість називатися фортецею. У компанії заявили, що дім розташовується в зоні ризику, оскільки поряд знаходяться покинуті котеджі, які так приваблюють зловмисників, отож брати на себе матеріальну відповідальність за скоєні в ньому злочини компанія не готова.

Власник будинку розповів, що раніше він вже встановлював кілька систем безпеки, а його вікна захищені ґратами. Двері в будинку подвійні, а на подвір’ї є кілка собак. Та всього цього виявилося недостатньо, і грабіжник знову і знову скоювали напади на дім американця.

Чоловік вдався до крайніх заходів. Біля вхідних дверей будинку він поставив двох охоронців, роль яких виконують манекени, одягнені у вбрання членів вуличних банд. В їхні очі чоловік помістив по камері спостереження, і тепер він з легкістю може відстежувати всі дії зловмисників.

Манекени виглядали настілки правдоподібно, що збентежили не лише зловмисників, але й самих правоохоронців, які вирішили поцікавитися, хто ж стоїть у чоловіка на ґанку.

За весь час роботи «охоронців» на будинок не було вчинено жодного нападу, а це, вважає власник дому, дуже велике досягнення.

Джерело: http://infosmi.net/

Інші новини розділу