Топ-10 найпопулярніших смартфонів листопаду Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2013 14:19 · Розділ: Нові технології

Фото з businessua.com
Фото з businessua.com

Вибір мобільних телефонів сьогодні вразить навіть найбільш розбещених користувачів. Мало не щодня з’являються новинки,покликані задовольнити потреби найвибагливіших. Паралельно випускаються моделі, орієнтовані на задоволення потреб не надто примхливих користувачів, для яких головна функція телефону полягає саме у можливостях здійснювати дзвінки.

Та у контексті такого видового розмаїття ринку мобільних пристроїв виникає справедливе запитання: невже всі без винятку мобільні пристрої однаково популярні? І всі ми маємо відповідь на це запитання: звісно ж ні. Навіть провідні виробники випускають у світ провальні моделі, продажі яких можна назвати навіть ганебними. І в той же час популярність деяких моделей б’є всі показники.

Щоб з’ясувати, які моделі було популярні в минулому місяці, компанія Krusell провела дослідження, результати якого дозволили скласти список найбільш популярних смартфонів світу в листопаді. При цьому дані стосовно продажів мобільних пристроїв до уваги не бралися – за основу роботи було взято кількість проданих аксесуарів до того чи іншого пристрою. Що в результаті всього цього вийшло, ви можете прочитати нижче, а найцікавіші новини зі світу новітніх технологій вам пропонує сайт http://avto-polis.kiev.ua/novosti-nauki-i-tehniki/.

Що ж стосується найпопулярніших смартфонів, то на десятому місці списку опинилася модель Samsung Galaxy Note 3. В принципі, до списку потрапили одразу чотири пристрої Samsung, та ось новинка у порівнянні з попереднім місяцем почала здавати позиції. Його на одну сходинку випередив Sony Xperia Z, водонепроникний смартфон з високоякісною камерою, який став дев’ятим. Восьме місце дісталося смартфону Nokia Lumia 925, який з часу свого виходу у світ (з травня 2013 року) також втрачає своїх прихильників.

Сьому сходинку зайняв мобільний пристрій від LG Nexus 5. Новинка з’явилася на світ зовсім недавно, в листопаді, й одразу стала лідером продажів. Процесор смартфона працює на чотирьох ядрах, що робить пристрій найпотужнішим у світі в сегменті мобільних телефонів. Шосте місце дісталося Nokia Lumia 1020 – на відміну від смартфонів, про які йшла мова вище, ця модель не те що не втратила популярність, а навпаки, покращила свої позиції.

П’яте місце відвоював Samsung Galaxy Core I8260 – на цьому місці він перебував і минулого місяця: бюджетний смартфон досить популярний серед користувачів.

Samsung Galaxy S4 Mini дісталося четверте місце, а до трійки лідерів потрапив ще один смартфон від Samsung - модель I9500 Galaxy S4.

На другій сходинці рейтингу найпопулярніших смартфонів опинився Apple iPhone 5. Пристрій завжди конкурував з пристроями від Samsung, та цього разу він поступився лідерством Sony Xperia Z1 – процесор з чотирма ядрами, водонепроникний корпус та потужна камера роблять пристрій популярним та затребуваним.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.