В Аргентині одружилися вагітний чоловік та його кохана Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2013 15:25 · Розділ: Події у світі

Незвичайна церемонія одруження пройшла цими днями В Аргентині. На перший погляд все могло здатися звичним, якби не… вагітність нареченого. Так, майбутній глава сімейства на даний час виношує дитину.

Та це ще не все: насправді взаємини цієї новоспеченої сім’ї вкрай заплутані. Напевне, ви вже зрозуміли, що наречений є транссексуалом. Він народився дівчинкою, та не захотів нею бути, і вирішив змінити стать. Та щоб залишити за собою можливість народжувати дітей, репродуктивні органи чоловіка були збережені, тобто операції він не робив. На цьому все не закінчується: виявляється, наречена аргентинця появилася на світ… хлопчиком. І теж ідентифікує себе з іншою статтю. Так що як не крути, а одностатевим шлюбом цей союз ніяк не назвеш.

Весілля відбулося 29 листопада. Цей випадок став першим випадком такого роду в Аргентині.

До речі, Аргентина славиться досить прогресивними (як скаже більшість європейців з їхніми гей-парадами та одностатевими шлюбами) законами. Вона стала першою країною серед держав Латинської Америки, в якій було законодавчо дозволено одностатеві шлюби. Сталося це ще в 2010 році.

Через два роки уряд пішов назустріч транссексуалам: їм дозволили отримувати посвідчення особи з урахуванням тієї статі, до якої людина сама себе зараховує.

Що ж стосується наших молодят, то вони познайомилися саме на зборах активістів, що виступають за права транссексуалів. Дівчина Карен Бруселаріо, якій на момент знайомства виповнилося 28 років, познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Алексісом Табордою, який на два роки молодший за неї, в столиці Буенос-Айресі. Випадкове знайомство, а також спільні цілі дозволили молодим людям зав’язати тісніші взаємини, в результаті чого вони згодом з’ясували, що спільного в них набагато більше. Врешті-решт все дійшло до одруження, а сама весільна церемонія відбулася в місті Вікторія, розташованому на північному сході країни.

«Цей день був унікальним та особливим, сповненим незабутніх емоцій. Ще б пак, наша мрія нарешті здійснилася, і ми змогли офіційно одружитися», - пояснив Таборда журналістам.

Цей шлюб унікальний ще й тому, що обидва партнери так і не зробили операцію зі зміни статі. Як результат – біологічно наречений зберіг здатність народжувати, отож на момент одруження Алексіс Таборда міг похвалитися кругленьким животиком немалих розмірів – зараз глава сімейства перебуває на 36-му тижні вагітності.

За словами новоспеченого чоловіка, материнських інстинктів він не відчуває. Пологи заплановані на 22 грудня, і в цієї дивовижної пари на світ повинна з’явитися дівчинка.

Джерело: http://www.vesti.ru/

Інші новини розділу