Британський цуцик, схожий на Гітлера, став зіркою Інтернету Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2013 13:58 · Розділ: Природа

Частина Інтернет-спільноти гаряче обговорює один цікавий знімок, опублікований на сторінках соціальної мережі Facebook Ліндою Уайтхед Йорку. На фотографії зображений цуцик-дворняжка, який, незважаючи на симпатичну мордочку, залишився б непоміченим більшістю користувачів, якби не його неймовірна схожість з лідером нацистів Гітлером. Подібні риси помітила не сама жінка, а її старша донька, та й то лише після того, як мати виклала фото свого улюбленця в Інтернет.

Неймовірну подібність цуцика та німецького фюрера помітили й інші користувачі Інтернету, й тваринка одразу стала зіркою.

І навіть якщо цуценя радіє схожості зі знаменитим кровожерливим фашистом, чи, навпаки, вона пригнічує його, дворняга зовсім не показує своїх емоцій, залишаючись незворушним. Що ж стосується Адольфа Гітлера, то його навряд чи би втішила така спорідненість.

Схиблений на чистоті раси німець не зміг би пережити того, що риси його обличчя є і в цуцика Патча, суміші французького бульдога і тибетської Шин-Цу.

Пес-Гітлер
Пес-Гітлер

До речі, раніше в Мережі вже публікувалися фотографії інших «двійників» Гітлера – собак, кішок та навіть риб…

Яке майбутнє чекає новоспечену знаменитість, невідомо. Та все ж на всіх собак, як і на людей, рано чи пізно чатує смерть. І незалежно від того, скільки у тебе грошей, є у тебе зав’язки, чи ні, та й чи знає тебе увесь світ, одного прекрасного дня вона так чи інакше зупиняє наші серця.

Точнісінько так само закінчилося життя знаменитого на увесь світ собаки, якому двічі судилося завоювати титул найпотворнішого собаки в світі. Восьмирічний Елвуд, помісь китайського чубатого і чихуахуа, помер цими днями у Нью-Джерсі.

Господиня собаки Карен Квіглі розповіла, що смерть собаки наступила раптовою. Вранці 28 листопада вона виявила тіло собаки без будь-яких ознак життя. Скоріше за все, говорить жінка, причиною раптової смерті став рак, який у собаки вчасно не діагностували.

Майже все життя собака прожив у Квіглі – вона взяла його до себе, коли тому виповнилося 9 місяців. Спершу собаку, який народився украй «несимпатичним», хотіли усипити, та Квіглі врятувала йому життя, забравши його до себе.

Елвуд і справді виглядав непривабливо: практично повністю лисий – на його голові ріс один-єдиний шматок вовни, та й той рідкуватий, а довгий язик собаки не поміщався у пащу. Отож не дивно, що собака два роки поспіль завойовував титули найбільш потворнішого собаки світу.

Джерело: http://joinfo.com/

Інші новини розділу