В одному з ресторанів Канади відвідувачам пропонують зайнятися сексом Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2013 11:20 · Розділ: Цікаві факти

В умовах високої конкуренції, бажаючи привабити клієнта, власники ресторанів вдаються до зовсім вже неочікуваних методів зацікавлення та способів привернення уваги. Так, вони вводять в меню екзотичні страви, готують оригінальні розважальні програми, купують найновішу техніку – словом, роблять все, щоб відвідувачі з тугенькими гаманцями вибрали саме їхній заклад. Та навіть ці заходи не завжди допомагають, адже сучасних мешканців Землі вже важко чим-небудь здивувати.

А ось власник одного американського ресторану, розташованого в канадському «Торонто», вирішив піти іншим шляхом, дозволивши відвідувачам не лише смачно попоїсти, але й зайнятися сексом. Незвичний ресторан «Ліберті Віллідж» дозволяє без найменших докорів сумління у спеціально відведених для цього місцях займатися коханням.

Зрозуміло, такий новаторський підхід одразу позитивно позначився на іміджі та дохідності ресторану – його популярність росте нестримними темпами.

Ідея обладнати в ресторані місця для занять сексом з’явилася у власників закладу після випадкового спостереження за клієнтами – підприємці помітили, що відвідувачі ресторану частенько усамітнюються у вбиральнях парами. Розповідати, чим вони там займаються, гадаю, не варто.

Вирішивши піти назустріч відвідувачам, власники вирішили обладнати спеціальні унісекс-кабіни. Місця в ній більше, аніж в звичайному туалеті, отож і сексом займатися тут набагато зручніше.

Рішення обладнати в ресторані спеціальні кабінки було прийняте після чергового Дня Всіх Закоханих: більшість відвідувачів закладу в той день випробували туалетну кабінку в якості подружнього ложа. Саме тоді й було твердо вирішено використати природні бажання людини для підвищення кількості відвідувачів, а отже, й дохідності ресторану.

Кабіни, створені в ресторані, - це не просто приміщення для заняття сексом. Кімнатку було влаштовано спеціальним чином, і в кожній з них відвідувачі зможуть знайти не що інше як камасутру – схоже, місяця в кабінці може й не вистачити, отож доведеться проекспериментувати з позами.

Спершу клієнти були шоковані переобладнанням ресторану. Та згодом вони до цього звикли, і тепер з радістю користуються настілки оригінальним нововведенням. А на офіційному сайті даного ресторану красується напис наступного змісту: «Ви коли-небудь мали можливість вийти за межі своєї спальні? Спробуйте хоча б один раз туалетні кімнати в Mildred's». І, повірте, багато хто все-таки вирішує спробувати.

Джерело: http://www.alarmo.ru/

Інші новини розділу