8-річна індійка подала на розлучення зі своїм чоловіком Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2013 23:40 · Розділ: Події у світі

Кожен народ має свої культуру і традиції. Формувалися вони століттями, зазнаючи впливу умов оточуючої реальності. Багато років тому у людей на перше місце висувалася боротьба за виживання, а отже, традиції, які прийшли до нас з сивої давнини, так чи інакше мали під собою якусь причину. Іноді вчені розгадують ці причини, іноді вони залишаються для нас таємницею, та як би там не було, частенько носіям різних культур буває вкрай важко зрозуміти вчинки та думки одне одного. Точно так само, як нам, мабуть, не зрозуміти традицій раннього індійського шлюбу.

Тим не менше, в Індії новонароджених дівчат видають заміж, при чому новоспечені чоловіки можуть бути на кілька десятків років старшими за своїх обраниць. А у вісім років тут навіть можна подати на розлучення, як це зробила Фатіма Манграмі.

Дівчинку видали заміж, коли їй виповнилося чотири роки. Її чоловікові на той час було десять. Мешкає дівчинка в окрузі Шравасті, штат Уттар –Прадеш разом зі своїми батьками. Фактично, шлюб був лише формальністю, адже увесь цей час дитина прожила в домі своїх батьків. Та одного прекрасного дня її чоловік Арджун Бакрід вирішив приїхати за дружиною.

Хлопцеві нещодавно виповнилося чотирнадцять. І його батько вирішив,що пора привести «невістку» до хати. Та на Арджуна і його батька чекав досить неприємний сюрприз: коли він прибув разом з батьками до своєї дружини, виявилося, що батьки Фатіми передумали видавати її заміж.

Батька дівчинки звати Аніл, і він розповів журналістам, що розкаюється у скоєному чотири роки тому. В принципі, він не планував шукати їй чоловіка аж до моменту повноліття доньки, та суспільна думка зробила своє. Сім’я мешкає в невеличкому містечку, де всі одне одного знають, а виходити заміж у вісімнадцять тут вже запізно.

«Ми живемо в невеликому містечку і тому перебуваємо під постійним громадським тиском. Щоправда, згодом я все-таки зрозумів, що вісім років - це занадто ранній вік для того, щоб будувати свою власну сім'ю. В моєї дівчинки має бути нормальне дитинство», - зазначив батько Фатіми.

Батьки молодого та й сам він сприйняли рішення Аніла вкрай негативно. Тим не менше, чоловіка неможливо було переконати, і він, зібравши всі необхідні документи, разом з дитиною подав на розлучення.

Та, схоже на те, за своє поспішне рішення, прийняте чотири роки тому, чоловікові доведеться поплатитися. Виявляється, його проблеми тільки починаються. Стало відомо, що на даний час місцеві правозахисники готують проти чоловіка позов з приводу того, що він видав свою дочку заміж в такому ранньому віці.

Джерело: http://vk.com/funnydaily

Інші новини розділу