У Франції замість повій штрафуватимуть їхніх клієнтів Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2013 21:49 · Розділ: Суспільство

До цікавого способу боротьби з проституцією вдалася влада Франції: тут за інтимні взаємини за гроші вирішили штрафувати не повій, а їхніх клієнтів. Жриці кохання висловили побоювання з приводу того, що новий закон може позначитися на їхній безпеці.

Законопроект був прийнятий в рамках програми боротьби з проституцією. При цьому сама проституція а країні узаконена,і під кримінальну відповідальність потрапляли лише ті, хто спонукав кого-небудь займатися проституцією. Каралася законом і сутенерська діяльність.

Тепер же французька влада вирішила штрафувати ще й тих, хто платить за секс-послуги, тобто клієнтів повій. При цьому штраф їм загрожує немаленький: якщо на гарячому спіймають перше, доведеться заплатити суму в 1500 євро. За повторне порушення закону сума зростає більше ніж удвічі.

Закон викликав неоднозначну реакцію, оскільки, за твердженням противників прийняття законопроекту, працівницям секс-індустрії в такому випадку доведеться піти у підпілля. А їх, цих працівниць, у Франції налічується чимало - майже сорок тисяч.

Саме тому чимало знаменитостей світового рівня виступили з проханням відхилити закон. Тим не менше, після бурхливих дебатів закон таки було прийнято. Новий законопроект включає в себе більше двадцяти статей, спрямованих на обмеження та повну заборону діяльності сутенерів, які привозять жінок з-за кордону. Крім того, закон передбачає надання допомоги тим жінкам, які захочуть розпрощатися з розпусним життям.

Ініціатори прийняття закону переконані, що для самих повій нічого не зміниться. Вони й надалі надаватимуть свої послуги, та тепер їм доведеться переховуватися, адже арешт загрожуватиме їхнім клієнтам.

Якщо закон все-таки приймуть, всім тим, хто хоче скористатися послугами жриць кохання, доведеться пройти спеціальний курс, в якому їм спробують пояснити небезпечні наслідки таких зв’язків.
Обмеження проституції особливо виділяється на фоні політики в Німеччині, де цей вид діяльності легалізований: замість сорока тисяч повій у Франції, в Німеччині налічується цілих 400 000.

Натомість прийняття схожих законопроектів в інших країнах, зокрема в Швеції, значно знизило вельми невтішні показники. А ось у Голландії, де проституція була легалізована в 2000 році, кількість повій не те що зросла – злочинні угруповання, які займаються сучасною работоргівлею, отримали багато нових можливостей...

Джерело: http://www.bbc.co.uk/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.