Роббі Вільямс купив дім з півсотнею кімнат та зізнався, що він наполовину гей Автор: lesya · Опубліковано: 02.12.2013 19:32 · Розділ: Музика

Знаменитий британський виконавець Роббі Вільямс не пошкодував 17,5 мільйонів фунтів стерлінгів (в перерахунку на долари ця сума становить майже 29 мільйонів доларів) за розкішний дім, розташований у Лондоні. За даними The Daily Mail, всього в будинку налічується 46 кімнат.

Розкішний особняк більше відомий під назвою Woodland House. Кімнати та інші приміщення розташувалися на трьох поверхах, а сам дім знаходиться в районі Холланд Парк на заході британської столиці.

В будинку є кілька десятків спалень та ванних кімнат, а також багато прикрашена розкішна їдальня, басейн та свій власний кінозал.

Донедавна цей будинок належав режисеру Майклу Віннеру, який на початку цього року помер. Свій маєток режисер до смерті оцінював у 60 мільойнів фунтів, при цьому він зажадав, щоб по його смерті дім дістався у власність якійсь сім’ї, а не девелоперській компанії, яка б не гаючи часу розділила дім на декілька квартир.

Що ж стосується Роббі, то до цього часу він з дружиною Гайдою мешкав у Лос-Анджелесі. Але у вересні минулого року в подружжя народилася донечка й сімейство змушене було переїхати до Лондона, щоб дитя отримало британське громадянство та освіту. Відповідний дім Вільямс шукав дуже довго – більше року пройшло з часу, коли музикант взявся за цю справу.

Нагадаємо також, що у Британії в найпопулярнішого виконавця країни є ще один дім. Кімнат у ньому набагато менше, всього сім, та ціна не набагато нижча від 46-кімнатного особняка: коштує розташований у графстві Вілтшир дім XVIII всього вісім мільйонів фунтів стерлінгів.

Кількома днями раніше ім’я співака опинилося в центрі всезагальної уваги трохи з інших, куди пікантніших причин: знаменитий Роббі зізнався, що він є наполовину геєм. Проте коли перший шок минає, і читач починає сприймати інформацію далі, то він розуміє, що мова йде не про сексуальні уподобання зірки, а радше про його музичні смаки. Справа в тому, що Вільямс просто обожнює жанр мюзиклу та ще безліч речей, які здебільшого подобаються саме геям.

«Я справді хотів би мати відношення до цього жанру, - розповів Роббі Вільямс в інтерв'ю журналістам. – Мені до душі музичний театр та інші речі, які так часто асоціюються з геями.

Саме тому Роббі почувається на «49%, хоча іноді й на всі 50% гомосексуалістом». Та «особливі радості» гомосексуалістів, говорить музикант, не для нього.

Джерело: http://www.intermedia.ru/

Інші новини розділу