В серпні пройде перший спортивний турнір серед кур'єрських служб Автор: Вікторія · Опубліковано: 24.07.2009 15:22 · Розділ: Культура

У серпні в Києві вперше відбудеться турнір під назвою «Дев'ята Швидкість» - спортивне змагання серед українських компаній, які надають послуги кур'єрської доставки. Під час турніру учасники пройдуть випробування на швидкість, спритність, витривалість та вміння вирішувати нестандартні завдання.

Захід подібного роду проходить вперше і обіцяє стати захоплюючою подією. Унікальність змагання в тому, що воно проходитиме безпосередньо на вулицях столиці: всі етапи турніру розроблені з урахуванням реальних умов роботи кур'єрів.

Учасникам належить пройти по заданому маршруту, виконуючи різні інтелектуально-розважальні завдання. В рамках турніру кур'єрські служби України зможуть продемонструвати, наскільки злагоджено та активно працює їх персонал. Важливим аспектом проведення змагання є також пропаганда здорового способу життя і зміцнення корпоративного духу працівників компанії.

За умовами турніру, представляти кожну компанію-учасника буде команда з трьох чоловік. Найбільш активні кур'єрські служби вже заявили про своє бажання взяти участь в заході та поборотися за звання кращих з кращих.

Джерело horoshienovosti.com.ua


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?