Вольво S60 став лімузином Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.12.2013 20:34 · Розділ: Авто-мото

У рамках китайського автосалону в Гуанчжоу вперше був представлений Volvo S60L, який є довгоподібною версією популярного седана бізнес-класу.

Як кажуть виробники, від стандартного Вольво S60 новий відрізняється подовженою на 80 міліметрів колісною базою (тепер вона становить 2856 міліметрів). Здавалося б, що таке вісім сантиметрів - візуально навіть помітити неможливо, але представники компанії-виробника кажуть, що за рахунок цього серйозно збільшилася зручність пасажирів другого ряду, на яких і розрахований автомобіль.

Лінійка силових агрегатів не змінювалася та залишається такою ж, як і в бізнес-класі. Базовим для нового лімузина стане дволітровий турбований бензиновий 4-х циліндровий двигун, що розвиває потужність всього 200 кінських сил (трохи, як для авто представницького класу). Другим силовим агрегатом стане також бензиновий мотор, потужністю 241 кінська сила. Топова комплектація оснащуватиметься V -подібним 6 -циліндровим двигуном, потужність якого складе 300 кінських сил.

Збиратися автомобіль буде в Китаї на базовому заводі в Чен-ду. Стартує конвеєр в середині грудня. Що стосується продажів за межами Китаю, про них поки нічого невідомо, а в самій Піднебесній лімузин буде продаватися за ціною 36 000 доларів.

Автозапчасти Вольво можна купити на сайті http://www.volvoprof.ru/. На сьогодні тут зібрано автозапчастини до найпопулярніших моделей даного авто. Запчастини є в наявності, до нових марок авто даного виробника запчастини можна замовляти в диллерів саме даного сайту.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.