5 золотих правил для здійснення бажань Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2013 12:01 · Розділ: Психологія

Фото з www.psy-master.info
Фото з www.psy-master.info

Всі ми знаємо, що для досягнення успіху в житті необхідна постійна робота над собою. Самозвиток та самовдсконалення – найважливіші кроки на шляху до досягнення мети.

Можливо, саме тому сьогодні з’являється все більше книг, присвячених психологічним особливостям кожного з нас та спрямованих на вироблення мотивації для успішної роботи над собою. Цінні поради про те, як економити час, як привнести в своє життя радість та оптимізм, як не опустити руки після низки невдач – автори книг, які домоглися в житті чималого, діляться з нами своїм цінним досвідом. Чимало цінної інформації можна знайти здесь.

А оскільки саморозвиток – поняття надзвичайно широке та багатогранне, то й поради відрізняються між собою глибинністю та змістом. Ми ж сьогодні поговоримо про кілька простих способів здійснення власних бажань – ними може скористатися в повсякденному житті кожен.

1. Першим правилом, яке допоможе здійснитися всім вашим бажанням, є розуміння того, що бажання повинне бути вашим. Якщо ж на формування ваших пріоритетів та бажань впливає громадська думка, або ж хтось із родичів намагається втовкмачити вам, про що слід мріяти, скоріше за все, у вас нічого не вийде: якщо ваша душа не лежить до здійснення бажання,то вся ваша сутність буде підсвідомо опиратися.

2. Впевненість та віра в успіх. Незважаючи на те, яким би неймовірним не було ваше бажання, ви повинні твердо вірити в його здійснення.

Так, візьмімо хоча б знаменитого Уолта Діснея. В дитинстві його сім’я жила дуже бідно, і їм не вистачало грошей на купівлю паперу. Тож хлопцеві доводилося малювати на стінах. Всі навколишні переконували хлопця, що анімація – явно не його призначення, та він не слухав сторонніх. І результат перевершив усі очікування.

3. Своє бажання необхідно відпустити. Що це означає? Щоб зрозуміти, розглянемо це на конкретному прикладі.

Уявіть собі, що у вас є такий собі «мішечок замовлень» - нехай це буде повітряна кулька. В неї ви, надуваючи всередину повітря, вкладаєте свої бажання. Продовжуючи надувати, ви вкладаєте в цю кульку барви та цифри, і так до тих пір, поки вона не наповниться. Все, що залишилося, це відпустити кульку, щоб вона полетіла виконувати бажання. Та ми цього не робимо, тримаючи її в собі: сумніваючись, вдихаємо повітря з кульки, далі знову надуваємо її бажаннями. Результат? Так, ваша кулька скоро трісне або почне поступово здуватися. Ваша кулька втратить яскравість барв, і більше не приноситиме вам радості...

4. Наступним кроком для здійснення бажань є візуалізація. Хоча б 15 хвилин на день намагайтеся перетворити своє бажання в картинки – так ви суттєво підвищите їхні шанси на здійснення.

5. І, звісно ж, посміхайтеся. Коли ви налаштовані позитивно, ніби сам Всесвіт вам в усьому допомагає!


Інші новини розділу