Небезпечні хвороби з приємними симптомами Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2013 11:29 · Розділ: Медицина

Надмірний оптимізм - теж шкідливо (фото з vsefakty.info)
Надмірний оптимізм - теж шкідливо (фото з vsefakty.info)

На світі є чимало дивних захворювань, природа і механізми яких вчені достеменно не з’ясували, незважаючи на численні дослідження. Симптоми цих захворювань можуть бути настільки неочікуваними, що навіть досвідченим спеціалістам важко догадатися, що до чого.

Та є хвороби з досить приємними симптомами. Щоправда, приємними вони можуть видаватися збоку – насправді ж ці недуги отруюють людям життя, а деякі з них є смертельно небезпечними.

Так, всім нам, напевне, хтілося б виглядати молодшими, ніж ми є насправді. Та вік робить своє, і без косметологічних процедур, пластичних операцій та здорового способу життя тут не обійтися. Та є люди, які виглядають молодшими років так на двадцять без всіх цих нюансів: бліда шкіра та здоровий рум’янець викликають заздрість в оточуючих, та дарма: якщо б вони почитали онлайн книги по кардиологии, то довідалися б, що всі ці ознаки – вірні симптоми пороку серця.

Ще одним досить дивовижним та «приємним» захворюванням є морія. Той, хто захворів цією недугою, завжди налаштований оптимістично. Така людина абсолютно нічим не переймається і завжди перебуває в гарному настрої. Морія – це психопатичне захворювання,яке виникає внаслідок пошкодження лобової ділянки головного мозку.

А ось хворі терманестезією почуваються комфортно при будь-який температурі. Все тому, що вони зовсім не розрізняють температур. Для них чашка гарячої кави та морозиво – однакові за температурою. І все б нічого – це стільки ж можна економити на кондиціонерах та обігрівачах - та цей симптом вказує на ракові пухлини мозку та пошкодження хребта.

Не менш небезпечним симптомом є постійна ерекція, яка настільки сильна, що стає на заваді чоловікам, коли ті бажають зайнятися сексом: їхнє чоловіче достоїнство настільки міцно притиснуте до живота, що виправити ситуацію можуть хіба що деякі медикаменти. Насправді хворим синдромом Пріапа нема чого радіти – постійна ерекція вказує на розвиток онкологічних захворювань чи на травми хребта.

Не менш дивовижним захворюванням є нарколепсія – підвищена потреба в сні. Практично щогодини хворим цією недугою необхідно хоча б 10 хвилин поспати. Про повноцінне життя говорити не доводиться, єдиним приємним моментом є те, що такі люди можуть управляти своїми сновидіннями.

Чимало дискомфорту в повсякденному житті доставляє хворим гіперстезія або надчутливість. Люди з цією недугою можуть чути перешіптування в сусідній кімнаті, вони розрізняють звук аркуша, який паде на підлогу, а маленький шматок хліба для них – ціла гама смаків. Та є чимало незручностей: дотики для таких людей перетворюються на біль, а дратівливість зашкалює.


Інші новини розділу