Комп'ютерні ігри рятують життя Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2013 10:39 · Розділ: Авто-мото

Фото з gamidroid.ru
Фото з gamidroid.ru

В час чи не найбільшої популярності комп’ютерних ігор вчені з усього світу висловлюють стурбованість з приводу масової залежності сучасної молоді від чергових новинок в світі геймерів. З кожним днем все більше людей готові проміняти повноцінне життя на проходження завдань в черговій грі. І з кожним днем з’являється невтішна статистика, а психологи закликають з усіх сил постаратися вберегти від залежності хоча б дітей.

Та якщо заглибитися в це досить складне питання, то ми зрозуміємо, що всі ці суперечки трохи перебільшені, і хтось таки постарався додати їм яскравих барв.

Справді, комп’ютерні ігри завдають чималої шкоди, викликаючи залежність, яка і є коренем всіх проблем. Та якщо правильно розподілити час, який відводиться на ігри, то вони приноситимуть тільки користь. Більше того, комп’ютерні ігри іноді рятують людські життя.

Краще, ніж будь хто інший, про це знає норвежець Ганс Йорген Ольсен. У 2010 році, коли хлопцеві було всього 12, він врятував себе і свою сестру від вірної загибелі, скориставшись навиками, здобутими в грі World of Warcraft.

Прогулюючись, діти натрапили на розлюченого лося, який з секунди на секунду був готовий на них кинутися. Відважний Ганс спершу почав дражнити тварину, відвертаючи його увагу від сестри, а коли лось пішов за хлопцем, той ліг на землю і прикинувся мертвим – саме такий прийом можуть використовувати у грі мисливці тридцятого рівня.

Напевне, у кожній грі можна відшукати, нехай і небагато, та чогось корисного. Ми переконані, що палкі фанати игры bioshock infinite почерпнули з неї чимало цінного.

Те, що ігри можуть врятувати життя, на власній шкурі відчув американець Девід Хезерлі (David Heatherly) – чоловікові довелося три дні провести в горах штату Монтани, переховуючись від морозів та снігопадів. Якби не християнське радіо, яке чоловік прослуховував, прийом в’яленого м’яса та гра в Angry Birds, він би точно загинув.

Девід Хезерлі на своєму джипі вирушив у гори, щоб сфотографувати засніжені пейзажі. Та в цій місцевості мобільний зв’язок часто пропадає, і чоловік не мав можливості викликати рятувальників.

Вижити Девіду допомогло розуміння того, що він не перший, хто потрапив у цю засніжену пустелю. І якщо іншим вдавалося виживати, значить, і в нього вийде. Чоловік закрився в машині, і кожні п’ятнадцять хвилин вмикав двигун, щоб зігрітися. Далі двигун виключав, економлячи пальне. Девід зізнався, що саме гра Angry Birds на телефоні допомагала йому не зійти з розуму і зберегти його ясним. А через три дні поневірянь, коли погода суттєво покращилася, Девід почав шукати дорогу. Через сім миль він її знайшов…


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.