Невдаха-британець викинув на смітник сім мільйонів доларів в біткоінах Автор: lesya · Опубліковано: 29.11.2013 23:39 · Розділ: Події у світі

Уявіть собі, що з ваших рук несподівано вислизнули сім мільйонів доларів, які вже були вашими? Які відчуття вас спіткали б? Злість, гнів, розчарування та відчай? Чи апатія і дивний спокій, як ото буває перед бурею? Розповісти, що відчуває людина в такий момент, може британець Джеймс Хауелс, який випадково викинув на смітник сім мільйоні доларів.

Нещодавно Джеймса Хауелса спіткала невдача всього його життя: в пошуках втраченого багатства йому довелося переривати купи сміття на міському звалищі, та все марно: кругленька сума в сім мільйонів доларів мирно покоїться серед відходів та непотребу, вкрита приблизно метровим шаром завезеного від літа сміття…

Героєм світових новин британець став після того, як дні і ночі почав проводити на місцевому звалищі. Понад усе чоловік сподівається відшукати комп'ютерний жорсткий диск, який через свою необережність сам і викинув кілька місяців тому.

Жорсткий диск становив неабияку цінність – трохи раніше його було встановлено на ноутбук, який в 2009 році виробив сім з половиною тисяч біткоінів - цифрової криптовалюти.

А сталася ця до болю прикра випадковість ось як: декілька років тому IT- фахівець Джеймс Хауелс вилив на свій портативний комп'ютер напій. Той зламався, і Хауелс вирішив розібрати його на запчастини. Частину запчастин він продав, а частину залишив у себе. При цьому серед залишених запчастин був і жорсткий диск з електронною валютою: всі запчастини чоловік тримав у себе на роботі в офісі.

А згубила Джеймса любов до порядку. Вирішивши розібрати завали та викинути весь непотріб, британець побачив старий диск. Його він не використовував цілих три роки, отож вирішив, що HDD для нього більше не представляє ніякої цінності. «Я був упевнений, що все потрібне з нього скопійоване», - зазначив британець.

І ось одного разу, переглядаючи новини, Хауелс дізнався, що в останні місяці курс біткоінів зріс до неймовірно високих показників. Саме тоді до нього прийшло розуміння того, що він накоїв. Британець одразу ж кинувся перевіряти всі «бекапи», та дарма: потрібних даних серед них не було. Тоді Джеймс Хауелс вирішив спробувати щастя на сміттєзвалищі й негайно ж відправився на пошуки свого старого вінчестера. Та експерти підрахували, що до сьогодні над вінчестером височіє приблизно метрова купа сміття,- тому шукати його – те саме, що голку в копиці сіна. Але ось згідно з прогнозами експертів, кількість «шукачів скарбів» на місцевому сміттєзвалищі вже найближчим часом суттєво виросте.

Джерело: http://tech.onliner.by/

Інші новини розділу