Ізраїльський бізнесмен створив соціальну мережу для померлих Автор: lesya · Опубліковано: 29.11.2013 19:04 · Розділ: Суспільство

Соціальні мережі сьогодні здобули шалену популярність в Інтернеті. Вони замінили багатьом живе спілкування, дозволивши при цьому підтримувати зв’язки з людьми,які знаходяться далеко. Кількість користувачів соціальних мереж зростає настільки швидкими темпами, що експерти вже б’ють тривогу: якщо так піде далі, то практично все людство охопить новий вид психологічного захворювання – Інтернет-залежність.

Про користь та шкоду соціальних мереж сказано дуже багато. Останнім часом все більше вчених схильні наголошувати та негативних сторонах надмірного захоплення соціальними мережами, яке спричиняє розвиток депресії, сприяє зниженню концентрації уваги та рівня інтелекту, викликає залежність тощо. Тим не менше, соціальні мережі несуть в собі чимало користі, та щоб уникнути проблем, варто скоротити час перебування в Інтернеті до мінімуму.

Розмаїття соціальних мереж розраховане на будь-який смак. Найпопулярнішими мережами залишаються «Фейсбук», «ВКонтакті» та «Однокласники», при цьому всі вони мають чимало спільного.

А ось один винахідливий бізнесмен з Ізраїлю пішов іншим шляхом, створивши соціальну мережу за кардинально іншим принципом. Так, ізраїльський підприємець Фурман Аса створив соцмережу для… померлих. За словами чоловіка, відкрита ним мережа подарує сім’ї та друзям померлих можливість зберегти спогади та пережити втрату рідних. Сайт отримав назву Neshama. Він підтримуватиме функцію завантаження фотографій могил та публікацію інформації про померлих. Крім того, ресурс підтримуватиме функцію пошуку за іменем.

На сторінках мережі родичі та друзі зможуть публікувати фотографії та відео, на яких зображені покійні ще за життя. Тут вони зможуть ділитися незабутніми спогадами. Під фотографією кожен зможе запалити віртуальну поминальну свічку.

На сьогоднішній день портал володіє вже немалою базою даних: сюди завантажені знімки могил з п’яти кладовищ в Ізраїлі. Та підприємець переконаний, що з часом кількість акаунтів суттєво збільшиться.

На даний час сайт доступний на івриті та на англійській мові. Протягом року після заснування сайту тут можна буде зареєструватися безкоштовно, та згодом за місце на сайті доведеться заплатити символічну плату в розмірі 3 шекелів. Крім того, бізнесмен зізнався, що вартість проекту обійшлася йому не в одну сотню тисяч шекелів.

Джерело: http://ont.by/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.