В Австралії Бібера попросили вимити стіну, на яку він наніс графіті Автор: lesya · Опубліковано: 29.11.2013 16:34 · Розділ: Музика

Популярний канадський виконавець, улюбленець мільйонів підлітків Джастін Бібер знову потрапив в самісіньке вогнище скандалу, причиною якого став потяг зірки до вуличного мистецтва, а точніше, невміння цей потяг втримати в рамках пристойності.

Перебуваючи в Австралії, юна зірка вирішив розмалювати стіни готелю, в якому зупинився, продемонструвавши світові свою майстерність у малюванні графіті.

Першою точкою австралійських гастролей Бібера, де й розгорівся скандал, стало місто Брісбен. Канадська зірка зі своєю «свитою» зупинилися в одному презентабельному готелі, розташованому поблизу пляжного містечка Голд-Кост. Поселившись, Бібер поводився спокійно, не привертаючи зайвої уваги до себе. Та ось йому заманулося прогулятися по території готелю та подивитися на тенісні корти. Неподалік кортів канадський поп-виконавець побачив білу стіну і вирішив, що вона надто вже непримітна. Хлопець запасся фарбами і взявся «прикрашати» стіну.

Бібер не приховує, що графіті на стіні він малював власноруч. Більше того, хлопець, схоже, хизується своїм «унікальним» вмінням. Сфотографувавши графіті, він виставив фото в Instagram, та сподівання Джастіна не справдилися, і шанувальники, як не дивно, не те що не розсипалися похвалами, а, навпаки, не оцінили такий вчинок, виразивши в коментарях справедливе обурення.

Найбільше незадоволені, ясна річ, австралійці. Мер курортного містечка Том Тейт назвав вчинок Бібера надзвичайно дурним, запропонувавши зірці повернутися до міста, щоб очистити розмальовану ним стіну. «У нього є шанс зробити щось хороше... Я закликаю його поставитися до міста так само, як фанати Голд -Коста поставилися до нього», - говорить Тейт.

Більше того, словами все не закінчилося. Біберу відправили набір хімікатів для змивання фарб зі стіни. Якщо ж Бібер відмовиться вимити стіну, йому загрожують громадські роботи, зауважив мер міста.

Втім, зрозумівши, що навряд чи знаменитість з зірковою хворобою, закатавши рукави, стане відмивати стіну, мер вирішив запропонувати альтернативний варіант: з нагоди наближення різдвяних свят в місті пройде святковий концерт та прийом. І якщо Бібер погодиться виступити на ньому безкоштовно, він зможе спокутувати свою провину.

Зауважимо, що це вже не перший скандал, пов’язаний з малюванням графіті, спровокований Бібером. Раніше аналогічний інцидент стався в Ріо-де-Жанейро, де молодого виконавця сфотографували якраз тоді, коли він наносив графіті на стіну одного дорогого готелю в історичному районі Сан-Конрадо.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу