Навушник Bluetooth можна носити замість каблучки Автор: Lesly · Опубліковано: 24.07.2009 12:55 · Розділ: Нові технології

Навушник Bluetooth від Orb з легкістю трансформується в каблучку, якщо не використовується. А малесенький FOLED (гнучкий органічний світлодіод) дисплей відображає дані людини, що телефонує, нагадування та іншу інформацію в текстовому вигляді.

Фото взяте з сайту gizmag.com
Фото взяте з сайту gizmag.com

Щоб активувати навушник, достатньо розкласти та перекрутити його, надавши приладу форми латинської букви "S", і закріпити на вусі. Більш того, каблучка-трансформер від Orb матиме різні розміри, щоб максимально пристосуватися до потреб користувачів.

Цілком ймовірно, що це тільки прототип навушників, що з’являться в продажі у двох варіантах. Так, в січні 2010 року вийде базова модель навушника за ціною 129 дол. США. А варіант Deluxe з FOLED дисплеєм побачить світ в квітні та коштуватиме 175 дол. США.

Джерело: core77.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.