Створюємо картину на полотні за допомогою принтера Автор: lesya · Опубліковано: 29.11.2013 09:54 · Розділ: Нові технології

Розвиток сучасних технологій дозволив стати митцем та художником кожному з нас. Наявність струменевого принтера, невеликий шматок полотна, клей та аркуш у форматі А4, і, звісно ж, щоб руки з потрібного місця виросли, – ось і все, що знадобиться для створення гарненької картинки.

Таким картинами ви зможете прикрасити свій дім, а можете щось схоже виготовити комусь в подарунок. Тут вже на ваш власний розсуд, проте налагоджувати бізнес, торгуючи роздрукованими на принтері картинами, не варто: заправка картриджей вас розорить.

Фото з http://www.sdelaysam-svoimirukami.ru/
Фото з http://www.sdelaysam-svoimirukami.ru/

Як створити таку картинку? Дуже просто: слідуйте нашій інструкції.

1. Візьміть шматок білого полотна (краще за все обирати білий колір, щоб барви не змішувалися). Можна взяти тонку бязь чи ситець, ще ефектніше виглядатиме шовк та атлас.

2. Тепер візьміть аркуш А4, прикладіть його до тканини, і виріжте з неї квадрат по периметру аркуша. По довжині тканина має бути сантиметрів на п’ять коротшою від аркуша паперу – саме цей «оголений» край дозволить принтеру захопити папір.

3. Ретельно розпрасуйте клаптик тканини, інакше принтер може його «зажувати».

Фото з http://www.sdelaysam-svoimirukami.ru/
Фото з http://www.sdelaysam-svoimirukami.ru/

4. Коли заготовки зроблено, візьміть клей ПВА і нанесіть його по периметру полотняного шматка. Далі акуратно приклейте до паперу, відступаючи з одного краю на п’ять сантиметрів. Розгладьте приклеєну тканину, запобігаючи утворенню складок.

Використовуйте саме ПВА, оскільки він зберігає гнучкість навіть після висихання, а саме це нам і потрібно.

5. Краще за все зробити одразу кілька заготовок – принтер може «зажувати» тканину, і все доведеться починати спочатку. При цьому особливо ретельно слід розгладити нижній край: на ньому не має бути ані складочки, ані ниточки, інакше всі ваші старання підуть шкереберть, та ще й справність принтера опиниться під загрозою.

Фото з http://www.sdelaysam-svoimirukami.ru/
Фото з http://www.sdelaysam-svoimirukami.ru/

6. Папір повинен повністю висохнути. Якщо ж ви дуже поспішаєте, скористайтеся гарячою праскою, однак не забудьте, що прасувати слід через ганчірку, щоб не присмалити білосніжної тканини.

7. Після пророблених маніпуляцій переходимо до технологій. Виберіть на комп’ютері картину, яку хочете роздрукувати, перенесіть її у Word або скористайтеся іншою програмою. Перед тим, як роздрукувати його на картині, спробуйте попередньо зробити це на папері: так ви будете бачити, чи вписується картинка в рамки аркуша та чи ви правильно розташували зображення.

8. Якщо все гаразд, вкладіть у принтер аркуш з наклеєною тканиною. Не дивуйтеся, якщо принтер працюватиме «напружено»: як-не-як, він призначений для друку на папері.

9. Кольори на картинці, яку ви отримаєте, будуть більш блідими, ніж на фотографії, та від цього вона виглядатиме ще краще. Наклейте отриманий витвір мистецтва на фанеру і покрийте лаком, або ж просто помістіть в рамку під скло. Якщо кольори видаються надто вже розмитими, можете додати картині яскравості за допомогою акварельних фарб.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.