Дивовижні дерев'яні меблі від дизайнера Роберта Броу Автор: lesya · Опубліковано: 29.11.2013 08:20 · Розділ: Природа

Сучасні технології породили величезне розмаїття матеріалів для виготовлення меблів, що дозволило дизайнерам втілювати в життя найсміливіші ідеї. Та попри всі новаторські штучки на кшталт надміцного скла чи суперсучасного поліаміду в поєднанні з металевими елементами, класичні дерев’яні меблі не здають своїх позицій, залишаючись попри все найпопулярнішим в наш час.

Дерево – унікальний матеріал. З нього можна виготовити розкішні меблі під антиквар, які дозволять вам поринути в атмосферу сторічної давності, а можна надати дереву неочікуваної форми, виготовивши дерев’яні меблі, що заслуговують називатися справжнім зразками сучасного мистецтва. Якщо ж ви не належите до епатажних людей, і цінуєте простоту в усьому, що вас оточує, вибирайте класичні варіанти, які дозволять вам зі смаком обставити будь-яку кімнату. Не вірите?

Трапляються люди, які переконують, що дерев’яні меблі – це нудно та старомодно, такий собі вияв несмаку. Якщо серед ваших знайомих є такі, негайно продемонструйте їм фотографії робіт американського дизайнера Роберта Броу (Robert Brou). Меблі, які він створює, справжнісіньке мистецтво, до того ще й з натяком на глибокий зміст.

Стіл-медуза (фото з сайту http://www.novate.ru/)
Стіл-медуза (фото з сайту http://www.novate.ru/)

Так, у контексті сьогоднішньої екологічної ситуації все більше дизайнерів намагаються нагадати людству, що єдиний варіант зберегти Землю для наших нащадків – це жити в гармонії з природою, яка насправді прекрасна та багатогранна.

Екологічні меблі (фото з сайту http://vashdom.tut.by/)
Екологічні меблі (фото з сайту http://vashdom.tut.by/)

І ось Роберт вирішив продемонструвати, скільки прекрасного є навколо нас, та в суєті буденній ми зовсім не помічаємо краси навколишнього світу.

Дизайнер створює надзвичайно оригінальні роботи. Його творчість - це поєднання навиків і майстерності автора, які під впливом любові до природи породжують надзвичайно чарівні скульптурні форми. І все це ще й можна використовувати в якості меблів.

Стіл-дикобраз (фото з http://www.novate.ru/)
Стіл-дикобраз (фото з http://www.novate.ru/)


Ідея в своїх роботах відображати навколишній світ, а точніше, його дике населення, з’явилася у Роберта кілька років тому. В результаті на світ почали з’являтися столи у вигляді дикобраза, медузи, морського їжака та іншої живності.

Перед тим, як виготовити першу роботу зі своєї оригінальної серії, Роберт придбав дошку на одному з лісових складів у Каліфорнії, і деякий час тримав її вдома. Потім митця осінило: вона ж чудово підходить для… дикобраза. Через деякий час на світ з’явився оригінальний стіл з волоського горіха, який спирався на більш ніж сотню ніжок-колючок.


Інші новини розділу