У Британії з річки виловили 100 000 доларів Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2013 15:53 · Розділ: Події у світі

Як ви гадаєте, скільки може важити найбільший у світі улов? Десять, двадцять чи п’ятдесят кілограмів? Насправді найбільший у світі улов важить цілих… сто тисяч доларів. Щоправда, знайти своє щастя пощастило не якомусь там рибалці, а британській поліції, яка й виловлювала купюри з води. Тепер поліції доведеться з’ясувати, яким чином гроші потрапили у воду.

Всього з річки неподалік британського міста Сполдінг було виловлено паперові фунтові купюри на суму близько 100 000 доларів. Як вони опинилися в воді та чи не криється за всім цим якась жахлива таємниця, поліції доведеться з’ясувати.

Банкноти, які преспокійно пливли собі по ріці, спокушаючи перехожих, випадково помітив один британець, який на той час вигулював собаку. Він одразу ж зателефонував у поліцію.

Поліцейські розповіли журналістам, що частина купюр безнадійно знищена. Та все ж стан більшості купюр залишається задовільним.

На даний час правоохоронці намагаються встановити, кому належали гроші. Якщо особу власника буде встановлено та у випадку, якщо він залишився в живих, йому доведеться довести поліції, що гроші потрапили до нього законним шляхом. Поліція зажадає від нього пояснень того, як гроші опинилися в річці.

Напевне, у багатьох з нас виникло запитання, чому британець, який виявив купюри, не спробував сам їх виловити – так напевне зробив би багато хто. Та, скоріше за все, чоловік вчинив правильно: гроші – це така річ, яка, з одного боку роблячи нас щасливим, може принести чимало нещасть. А якщо гроші добуті нечесно, полоса невдач гарантована.

З грошима пов’язано чимало цікавих та навіть загадкових історій. А часом і трохи кумедних.

Одна з них відбулася в Берліні в 1902-му році. Один успішний бізнесмен на ім’я Прейфер недолюблював своїх родичів, оскільки був твердо переконаний, що вони ошиваються біля нього виключно через гроші. І ось старий скупердяй пішов на хитрість: він склав заповіт, в якому всім родичам, які не підуть за його труною на кладовищі, він подарує три сотні марок. Кому ж дістанеться решта багатства, всі повинні були дізнатися після похорону.

Коли старий помер, всі родичі залишилися удома: вони були переконані, що все багатство дістанеться благодійним організаціям, отож вирішили отримати хоча б по 300 марок. За труною старого пішла одна, ще старіша, родичка, і їй в результаті дісталося все багатство.

Джерело: http://www.rbc.ua/r

Інші новини розділу