Британець вирішив відвідати всіх друзів з Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2013 13:49 · Розділ: Суспільство

На оригінальний вчинок зважився цими днями один британець, який вирішив відвідати всіх своїх друзів по соціальній мережі Facebook. Протягом найближчого року він планує відвідати більше семи сотень своїх товаришів по мережі, які мешкають в різних куточках країни. Подорож обіцяє бути захопливою.

До виникнення такої оригінальної ідеї британця підштовхнула суперечка з двоюрідним братом. Той одного разу дорікнув Даніелю, що він навіть не знайомий зі своїми друзями з соціальної мережі. Щоб довести протилежне, а може, й просто завести нові знайомства, британець зважився на нестандартний вчинок.

Звати цього неординарного англійця Даніель Шоу. І тепер всі, кому знайоме це ім’я по мережі, можуть готуватися приймати гостей.

Всього Шоу вирішив протягом року відвідати хоча б 730 своїх друзів, а це означає, що в один день йому доведеться поспілкуватися як мінімум з двома із них.

Даніель вирішив почати з Манчестера і Бірмінгема, адже так він зможе поєднувати зустрічі з роботою. Та все одно чоловік планує взяти на роботі відпустку, адже йому доведеться зустріти приятелів, які живуть далі від нього. Поки що в плани хлопця не входить подорож до Австралії та Японії (так-так, в британця є друзі з цих країн), оскільки він не має наміру витрачати великі суми на свою подорож.

Вчинок британця є яскравим прикладом того, як віртуальне спілкування може з легкістю перейти в реальність.

Трохи по-іншому скористатися найпопулярнішою в світі мережею вирішив один американський злодій. Злочинець настільки знахабнів, що зважився глузувати з місцевої поліції, залишаючи зухвалі повідомлення на головній сторінці їхнього сайту. За що і поплатився: через п’ятнадцять хвилин після нахабних жартів на Facebook, злочинця спіймали.

Сталося все в штаті Техас. Поліції вдалося розкрити серію злочинів, пов’язаних з крадіжками речей з залишених без нагляду автомобілів. Одного злочинця вдалося заарештувати, а ось його напарник, Роландо Лозано, зник.

І все б нічого, якби не надмірна зухвалість крадія. Замість того, щоб сховатися від поліції та сторонніх поглядів, він вирішив поглузувати з хранителів закону, залишивши на сайті нецензурне повідомлення. Цитувати дослівно ми його не будемо (як-не-як, воно рясніє нецензурною лексикою), а ось замінити гострі словечка на трохи м’якші спробуємо. Заодно і посміємося…

Поки поліція ганялася за Роландо, він на сторінці поліції в Facebook залишив повідомлення наступного змісту: «Ідіть під три чорти. Ви всі - шльондри. Я невинний. Спробуйте зловити мене, гомосексуали»)))

Та поліцейські на повідомлення зовсім не образилися, адже воно дозволило їм встановити місце знаходження злочинця, і його було негайно ж спіймано. Повтішатися власною зухвалістю Лозано зміг всього лише п’ятнадцять хвилин.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.