Як і в чому зустрічати Новий рік Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2013 10:32 · Розділ: Новорічні новини

Новий рік є одним з найулюбленіших свят більшості з нас. Не дивно, що до цього дня ми намагаємося підготуватися заздалегідь, адже для того, щоб зустріти Новий рік за всіма правилами, знадобиться чимало часу.

І навіть скептики, які не вірять ні в прикмети, ні в гороскопи, намагаються слідувати традиціям зустрічі Нового року, адже саме дрібниці створюють піднесений настрій та формують досконалу картину свята.

Однією з головних традицій Нового року є дотримання відповідної символіки. Так, якщо прийдешній рік – рік коня, значить, все для нового года повинне бути витримане в дусі відповідної символіки – натуральні тканини та прикраси, дерево в декорі і багато-багато всього іншого. Широкий вибір аксесуарів для нового року представлений на сайті http://newyear.in.ua/. Використовуючи цю символіку, ми ніби заохочуємо покровителя нового року принести везіння та щастя в наш дім. .

Символ 2014 року - синій кінь із дерева (фото з indo-kitay.com)
Символ 2014 року - синій кінь із дерева (фото з indo-kitay.com)

Що ж стосується цьогорічних святкувань, то 2014 рік, якого ми так чекаємо, є роком дерев’яного синього коня, тому всі відтінки синього стануть фаворитами при підготовці до святкувань. Тож якщо хочете завоювати прихильність чарівного дерев’яного коника, при виборі гардеробу для святкування надавайте перевагу блакитним, бірюзовим, темно-синім, а також зеленим тканинам. Синя барва внесе у ваш дім спокій та стабільність, а ось зелений колір асоціюється з грошима. Якщо ж ці барви вам не личать або ж видаються надто екстремальними, віддайте перевагу будь-яким природнім відтінкам, що відображатимуть масть коня, - чорному, білому, сірому та коричневому.

Коні – тварини волелюбні, для життя їм потрібен простір і чисте поле. Тому віддайте перевагу вільним покроям вбрання, які б не сковували ваших рухів.

Пам’ятайте і про те, що коні – істоти благородні, тому в 2014 році – ніякої біжутерії. Тільки благородні метали, а не пластмаса, а замість стразів – натуральні, нехай і невеликі, камені. Єдиним винятком є дерево – як-не-як, 2014 – це рік саме дерев’яного коня. При виборі одягу перевагу віддайте натуральним і якісним тканинам.

Прикраси із зображенням коня повинні принести удачу – тому різні фігурки, сережки та підвіски, виготовлені у формі цієї благородної істоти, стануть прекрасним аксесуаром для зустрічі Нового року.

Оскільки стихією прийдешнього року вважається дерево, в декорі та сервіруванні столу варто використовувати дерев’яні елементи. Покладіть на стіл посуд із дерева, а в інтер’єрі використайте дерев’яні та плетені елементи.


Інші новини розділу

 • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

  2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

  З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.