Українські Інтернет-магазини запропонували користувачам купувати товари у розстрочку Автор: lesya · Опубліковано: 27.11.2013 23:03 · Розділ: Економіка

Покупки в Інтернеті з кожним днем набувають все більшої популярності. Можливість придбати якісний товар за низькими цінами (Інтернет-магазини не сплачують цілої низки податків, їм не доводиться платити за оренду, що в результаті в позитивному для покупців аспекті позначається на вартості товару) приваблює все більше покупців. І якщо звичайні магазини до цих пір не розорилися, то це тільки завдяки тим нечисленним перевагам, які вони зберегли за собою.

По-перше, звичайні магазини незамінні тоді, коли нам треба терміново придбати той чи інший товар – хоч-не-хоч, замовляючи товари через Інтернет, доведеться кілька днів чекати.

По-друге, в реальному магазині ви можете потримати товар в руках, покрутити-повертіти, приміряти його на себе – у випадку з віртуальним магазином доводиться більше покладатися на теоретичну інформацію, опис товару та власну інтуїцію.

Донедавна ще однією перевагою традиційних магазинів можна було вважати можливість придбати той чи інший товар у розстрочку – досить вигідна пропозиція для тих, у кого нема в наявності всієї суми. Однак тепер віртуальні українські магазини запропонували користувачам послуги розстрочки. А це означає, що однією перевагою в реальних магазинів стало менше.

На сайті магазину можна буде оплатити лише частину покупки. Все це стало можливим завдяки новій акції від ПриватБанку. Технологія онлайн-розстрочки отримала «Оплата частинами», і передбачає можливість миттєвого оформлення безвідсоткових кредитів безпосередньо на сайті продавця. На сьогоднішній день система працює в MOYO і 5ok, а до кінця року вона стане доступною для клієнтів більшості популярних Інтернет-магазинів.

За словами Олександра Вітязя, заступника Голови Правління ПриватБанку, для оформлення кредиту не потрібні ні документи, ні довідки, а сам договір укладається за півхвилини. Наявність такого сервісу, за твердженням експертів, дозволить магазинам збільшити обіг на цілих 30%.

Механізм купівлі товару у розстрочку виглядає наступним чином: вибираєте на сайті товар, який бажаєте придбати, спосіб доставки та форму розрахунку – у даному випадку – «Оплату частинами». Далі ви вказуєте кількість щомісячних платежів, як і хотіли б внести за товар, та номер своєї пластикової картки, з якої й зніматимуться платежі. Операцію слід підтвердити СМС-паролем. Якщо всі платежі ви вноситимете часто, зможете користуватися кредитом безкоштовно.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.