10% дітей не вірять у Діда Мороза Автор: lesya · Опубліковано: 27.11.2013 16:25 · Розділ: Новорічні новини

Діти повинні вірити в казку. Адже дитинство – на те воно й дитинство, щоб вірити в дива та казкових персонажів, безтурботно розважатися та чекати приходу зимових добродіїв Святого Миколая та Діда Мороза. І слава тим батькам, які намагаються якомога довше протримати віру дитини в казку, в те, що подарунки і справді приносять чемним дітям, що десь на світі старенький дідусь записує всі наші вчинки, і потім вибирає, що й кому покласти під подушку, а на Новий рік під ялинку покладе подарунок справжній Дід Мороз зі своєю онучкою Снігурочкою. І нехай старші дітлахи знають, що все це – вигадки дорослих, навіть у них десь глибоко жеврітиме віра в чудеса.

На жаль, далеко не всі батьки готові на це. Як свідчать результати опитування, проведеного серед російських дітей, близько десяти відсотків малюків зовсім не вірять в Діда Мороза. В опитуванні взяли участь діти, яким ще не виповнилося десяти років. Проводячи дослідження, спеціалісти помітили, що скептично налаштовані діти буквально позбавлені казки, вони висловлюють недовіру вголос братам, сестрам та друзям, в результаті чого настрій у всіх оточуючих різко знижується. І у батьків в тім числі.

Психологи вирішили з’ясувати, в чому ж криється причина такої недовіри. Найголовнішою причиною є те, що сучасні діти позбавлені уяви. Гроші, телевізор та Інтернет зробили так, що вони точно знають, чого хочуть, і що для цього їм слід зробити. Захотів іграшку – йдеш до мами, не вдалося випросити – прямуй до тата. Дітям нецікаво фантазувати і щось собі вигадувати.

Та й сам Дід Мороз втратив свою популярність, оскільки чимало місця в дитячій уяві відвоювали Спайдермен, Бетмен, Залізна людина тощо.

Третьою і найбільш болісною причиною є те, що деякі батьки самі розповідають дітлахам, ніби Діда Мороза не існує.

Насправді ж малюкам просто необхідно вірити в чудеса. Це дозволяє зайвим емоціям вихлюпнутися на поверхню, а отже, позитивно впливає на здоров’я малюка. Крім того, розвинена уява – це крок до реалізації творчих здібностей. Крім того, віра в дива залишається у нашій підсвідомості, і навіть в дорослому віці, коли ми потрапляємо в безвихідну ситуацію, ще дитяча віра в чудеса змушує нас підніматися та йти далі.

Саме тому батькам просто необхідно напередодні Нового року приділити трохи часу своїй дитині. Напишіть з нею листа, попросивши подарунок у Діда Мороза чи Миколая.

Джерело: http://www.detiseti.ru/

Інші новини розділу

 • 2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці

  2017: ялинки, фотозони, і воркшопи у столиці · Anastasia · 21.12.2016 14:16

  З нагоди святкування Нового року у Києві готують безліч цікавих локацій для мешканців та гостей міста. Цьогоріч створювати святкову новорічну атмосферу будуть ярмарки, фудкорти, фотозони та концерти.


 • Як зустріти 2016 рік?

  Як зустріти 2016 рік? · Марина Левицкая · 01.12.2015 11:22

  Не варто сперечатися з тим, що Новий рік є найчарівнішим святом у році. Це пов'язано з тим, що кожна людина вірить в зміни на краще, покладаючи великі надії на Новий рік. Свято асоціюється з чимось казковим і містичним, тому ми робимо все можливе для того, щоб допомогти всьому доброму і хорошому не оминути наш дім.


 • Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих

  Найоригінальніші подарунки до Дня закоханих · lesya · 04.01.2014 15:04

  Після Різдва пора зимових подарунків, здавалося б, закінчиться. Але ні: якщо у вас є половинка, то готуйтеся до прекрасних сюрпризів всього через кілька тижнів. Так, День святого Валентина обіцяє потішити закоханих приємними подарунками.


 • Незвичні різдвяні традиції

  Незвичні різдвяні традиції · lesya · 04.01.2014 11:16

  Традиції українського Різдва корінням сягають у глибину віків. І якщо колись це свято відзначали з особливим розмахом, сьогодні його традиції збереглися хіба що в селах. Та все одно в багатьох українських квартирах шостого числа понад вечір у квартирах погасне світло, і різдвяна свічка освітить святковий стіл з центральною стравою – кутею – своїм ненав’язливим світлом.


 • Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini

  Британець приготував різдвяну індичку в полум'ї вихлопу Lamborghini · lesya · 24.12.2013 21:37

  Незабаром Різдво, і всі, хто його відзначає, з нетерпінням чекають цього свята. На столах українців з’явиться кутя і вареники, а британці куштуватимуть індичку.