Канадська пара одружилася через 75 років після першого поцілунку Автор: lesya · Опубліковано: 27.11.2013 14:15 · Розділ: Суспільство

Фото з tsn.ua
Фото з tsn.ua

Напевне, всі ви чули приказку, яка твердить, що нахабність – це друге щастя. Так це чи не так, не беремося судити, але те, що надмірна нерішучість тягне за собою цілу купу проблем, знаємо точно.

Так, саме через нерішучість ми не наважуємося вибрати професію, яка нам до душі, поміняти роботу на кращу, переїхати в інше місце, і взагалі, просто боїмося змін. І саме нерішучість часто стає причиною наших нещасть. Не вірите? Тоді прочитайте історію про одне канадське подружжя – яскравий приклад того, як надмірна нерішучість зіпсувала життя як мінімум двом людям.

Літні канадці Джордж Рейнс та Керол Харріс, незважаючи на поважний вік, вирішили одружитися. Здавалося б, що в цьому дивного та незвичного? Люди хочуть взяти від життя все, і суспільні стереотип їм не стануть на заваді. І все б нічого, та наважилися одружитися вони аж по проходженню 75 років з дня, коли вони вперше поцілувалися.

Весільна церемонія відбулася кілька днів тому в Сент-Джонсі. І проходило воно в одній з місцевих баптистських церков. Скільки гостей зібралося на весілля та де молодята планують провести медовий місяць, не повідомляється.

Новоспечені молодята познайомилися в 1936 році – вони разом навчалися в школі. Тепер їм виповнилося по 83 роки, та це не стало на заваді одруженню. Коли Джордж та Керол навчалися в третьому класі, вони разом зіграли в спектаклі «Спляча красуня». Принц (Джордж) поцілував красуню, роль якої, як ви вже здогадалися, виконувала Керол, а та з несподіванки «підстрибнула, як переляканий олень» - Керол не чекала поцілунку, оскільки на репетиціях про нього й мови не було. Канадець зізнався, що його теперішня дружина стала першою дівчиною, яку він поцілував.

Та після закінчення школи однокласники розбіглися – їхні стосунки так і не стали романтичними. Рейнс вирушив в Онтаріо, й там одружився. З дружиною в шлюбі він прожив довго – цілих 60 років, а нещодавно вона померла. Що ж стосується Керол, то вона заміж так і не вийшла.

Незважаючи на те, що у кожного склалося своє життя, колишні друзі підтримували теплі взаємини, в скрутні моменти намагаючись всіляко розраджувати одне одного.

Цього літа Рейнс вирішив відвідати Сент-Джонс. Знемагаючи від самотності, він почав проводити час в компанії Харріс. І врешті-решт наважився зробити їй пропозицію руки та серця. Його вчинок неабияк втішив Керол, адже та вже втратила надію коли-небудь вийти заміж.

Зауважимо, що герої нашої статті – не перша літня пара, яка вступила в досить неочікуваний шлюб. Два роки тому британці Елзі Данн і Леслі Харпер вдруге одружилися – через 57 років після власного розлучення.

Джерело: http://news.siteua.org/%D0%9A

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.