Як вибрати якісну парасольку Автор: lesya · Опубліковано: 27.11.2013 10:58 · Розділ: Цікаві факти

Осінь – пора туманів та дощів – ось-ось закінчиться, і попереду нас чекають морози та сніжна зима. Хотілося б, щоб до різдвяних та новорічних свят природа одягла на себе білосніжні шати, а снігові замети та скрипучий морозець нагадали нам, що таке справжня зима.

Проте клімат у нас – досить-таки примхливий, і чого очікувати від зими, ніхто не знає напевне. І вже точно взимку нам не уникнути дощів – нехай і не часто, та все ж вони будуть. Щоб не мокнути під дощем, вам доведеться купить хороший зонт.

На щастя, розмаїття парасоль на сьогоднішній день приємно вражає: картаті і не дуже, дорогі й дешеві, вишукані та прості – вибрати парасольку на власний смак зможе кожен. Та якщо ви хочете користуватися своєю покупкою довго, доведеться до вибору підійти виважено і… скористатися нашими порадами.

Перед тим, як вирушити за покупкою, сядьте й подумайте, яку саме парасольку ви хочете. Починати слід з механізму – автоматичний, механічний, напівавтоматичний та подвійний автомат – словом, сьогодні продавці пропонують все, чого лише ваша душа може забажати.

Зверніть увагу на міцність парасолі. Найкращі показники міцності – у тростинки, проте про зручність тут говорити не доводиться. Від дощу такі парасолі захищають прекрасно, та її не покладеш ні в сумку, ні в пакет, а отже, ви можете забути парасолю в магазині чи кафе. Складані парасолі є менш міцними, зате набагато зручнішими. Вибирайте парасолю, яка складається всього два рази – моделі, що складаються три або чотири рази, - надто неміцні.

Куполи парасоль виготовляються з різних матеріалів. Найпоширенішим є нейлон – дешевий та витривалий матеріал. Більш благородним вважається поліестер – коштує він дорожче, а зношується швидше. Куполи парасоль виготовляють з епонжу – матеріалу, що за структурою нагадує плащову тканину і володіє сильно вираженим водофобним ефектом. Останнім часом дорогі бренди почали використовувати тефлонову тканину – м’яка й тонка, вона чудово відштовхує воду.

Зверніть увагу на ручку – вона повинна бути добре прикріплена до стержня. Форму ж слід вибирати, виходячи з власних уподобань. Проте в будь-якому випадку намагайтеся уникати гладких поверхонь – мокра рука може по них ковзати.

Перед тим, як заплатити гроші продавцеві, проведіть невеликий тест на якість:

1. Закрийте й відкрийте парасолю, перевіряючи, чи зручний вам вибраний механізм. Не забудьте перевірити, чи нема дефектів при відкриванні або закриванні парасолі.

2. Перевірте, чи добре натягнута тканина – в якісних парасолях вона не повинна провисати. Зверніть увагу, як тканина прикріплена до спиць, – краще за все, коли на місцях кріплень є пластмасові ковпачки – так тканина не порветься.

3. Перевірте стійкість каркасу – він не повинен хитатися, а має бути закріпленим міцно.

4. Якщо вибираєте парасолю для дитини, зверніть увагу на безпеку: на кінцях спиць повинні бути пластмасові кульки, фіксатор теж має бути пластмасовим.


Інші новини розділу