5 типових помилок бізнесменів-початківців Автор: lesya · Опубліковано: 27.11.2013 08:51 · Розділ: Економіка

Фото з сайту grandwallpapers.net
Фото з сайту grandwallpapers.net

Сьогодні все більше людей в намаганні заробити грошей подаються у сферу бізнесу: можливість заробляти більше, ніж середньостатистичний працівник тієї чи іншої компанії, самостійне ведення своїх справ, відсутність начальства – все це, погодьтеся, не може виглядати непривабливим.

Однак не варто поспішати вкладати гроші в якусь справу, якщо у вас нема досвіду: бізнесмени початківці часто припускаються цілої низки типових помилок, яких би можна було уникнути, якби не гарячкування та надмірний запал.

Так, власний бізнес передбачає ознайомлення з цілою низкою нюансів, розібратися в яких вам допоможе сайт http://center-edr.com.ua/zmina-kved. А ще – скористайтеся порадами досвідчених підприємців, які налагодили свою справу і охоче приходять на допомогу новачкам.

Поділитися своїм досвідом вирішив і успішний чиказький підприємець Джей Гольц, який дав бізнесменам початківцям кілька безцінних порад, які допоможуть в майбутньому уникнути помилок.

1. Найпоширенішою помилкою бізнесменів-початківців є прагнення зберегти орендну плату на низькому рівні. Такий підхід не завжди вірний – якщо висока оренда підніме імідж компанії, допоможе знайти більше клієнтів, покращить взаємодію з постачальниками та залучить нових кваліфікованих співробітників – сміливо переплачуйте: ці витрати вернуться вам сторицею.

2. Не наймайте на роботу друзів та знайомих: по-перше, ними важко управляти, по-друге, далеко не завжди вони є достатньо компетентними. Натомість сторонні співробітники можуть володіти як більшим багажем відповідних знань, так і розумінням субординації.

3. Помилковою є і купівля вживаного обладнання. Деколи такий крок є виправданим, та в більшості ж випадків – ні. Так, купивши вантажівку зі 100 000 миль пробігу, ви автоматично отримаєте гарантію того, що купу грошей і часу доведеться витратити на її ремонт.

4. Не варто залучати клієнтів за допомогою низьких цін – ціни повинні працювати на вас. Так, початківці у сфері бізнесу часто не враховують той факт, що у них можуть з’явитися несподівані витрати. В результаті прибутку можна й не отримати, а це – додаткові проблеми, як фінансові, так і моральні. Щоб цього не уникнути, спробуйте зацікавити клієнтів якістю товару, рекламою, цікавими пропозиціями, та аж ніяк не низькими цінами.

5. Ніколи не заощаджуйте грошей на професійні поради, адже немає нічого дорожчого, ніж дешевий адвокат чи бухгалтер.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.