Google запропонував спосіб переходу з iPhone на Android Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2013 18:58 · Розділ: Нові технології

Схоже, протистояння між iPhone та смартфонами на базі Android не закінчиться ніколи. Й ті, й інші пристрої мають своїх запеклих прихильників, які в будь-яку секунду готові ринутися в словесний бій, щоб відстояти переваги свого гаджета-кумира.

В умовах запеклого протистояння голови конкурентних компаній - Google та Apple – вдаються до нових методів заохочення, покликаних збільшити клієнтську аудиторію кожної з них. Цими днями Ерік Шмідт, який займає пост голови ради директорів у компанії Google, запропонував користувачам iPhone оригінальний спосіб переходу на смартфони на базі Android. Інформація з’явилася на сторінці Шмідта в соціальній мережі Google+, а поділитися цінною інформацією він вирішив з нагоди Різдва, до якого залишився не цілий місяць.


На сторінці мережі Шмідт опублікував докладний технічний гід, спрямований на полегшення переходу на операційну систему Android. В ньому описано способи перенесення на новий пристрій списків контактів, додатків, музики та фотографій з одночасним збереженням всієї інформації в хмарному сервісі компанії. Глава ради директорів порекомендував користувачам використовувати на смартфонах двофакторну авторизацію і браузер Chrome.

Шмідт також розповів, що сьогодні багато хто з його друзів вирішили перейти з iPhone на Android-смартфони, оскільки останні вирізняються більшою продуктивністю, мають кращий екран та набагато зручніший інтерфейс. Ерік підкреслив, що гаджети Nexus 5, Samsung Galaxy S4 та Motorola Droid Ultra можуть стати прекрасними подарунками для користувачів iPhone.

На сьогоднішній день саме операційній системі Android належить левова частка ринку. За підрахунками спеціалістів з аналітичного агентства Gartner, операційна система Android сьогодні є найбільш поширеною серед усіх – їй належить 81,9 % сегменті ринку смартфонів. На другому місці розташувалася операційна система iOS, якій належить 12,1 % ринку. Компанія Apple, говорять експерти, є другим найбільшим виробником смартфонів в світі - в третьому кварталі цього року було продано більше тридцяти мільйонів пристроїв, а це - 12,1 % ринку.

Зауважимо, що суперечки про те, які пристрої кращі – Айфони чи смартфони на Андроїд, тривають досі. Однозначної відповіді тут немає – просто тому, що у кожного пристрою є свої переваги та недоліки, і вибрати ідеальний гаджет можна лише виходячи з власних уподобань. http://news.rambler.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.