Вчені знайшли спосіб зробити жінку привабливішою в очах коханого Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2013 16:49 · Розділ: Наука

Кожній жінці хотілося б виглядати ще привабливішою в очах свого коханого. Саме тому ми сідаємо на дієти, відвідуємо тренажерні зали, купуємо нове вбрання – словом, всіма способами намагаємося стежити за собою. А нещодавно на допомогу всьому жіноцтву вирішили прийти вчені, які знайшли спосіб зробити жінку ще привабливішою в очах свого коханого.

Вся справа, говорять медики, в гормоні окситоцині, який відповідає за виникнення почуття прихильності та виступає в якості «системи заохочень» у мозку чоловіка. Саме цей гормон підвищує привабливість коханої жінки в очах її партнера, а це означає, що тепер сімейні узи стануть ще міцнішими.

Автор дослідження Рене Хурлеманн (Rene Hurlemann) з Боннського університету вирішив пояснити отримані результати. На даний час, говорить дослідник, механізми, які лежать в основі тривалих взаємин, залишаються для вчених неясними. Але вченим вдалося з’ясувати, що окситоцин безпосередньо пов'язаний з формуванням партнерських взаємин, при чому не лише в людей. Крім того, цей гормон взаємодіє з системою заохочень, яка відповідає за відчуття задоволення. Проте до цього часу набір нейробіологічних факторів, які відповідають за вірність, залишалися для дослідників незрозумілими. В результаті ж останнього дослідження вчені з’ясували, що окситоцин посилює у чоловіків прихильність до партнерки, а отже, стає на заваді зв’язкам з іншими жінками.

В рамках дослідження було проведено два експерименти. В кожному з них взяло участь по двадцять учасників - представників сильної статі. Перед початком експерименту учасники надали вченим фотографії своїх коханих та знімки добре знайомих жінок, з якими у них взаємин не було. За півгодини до початку експерименту учасникам давали скористатися спреєм, який містив гормон. Учасники іншої групи замість гормону вживали плацебо.

Далі чоловікам показували фото знайомих жінок, партнерки та привабливих незнайомок. В цей час вчені проводили магнітно-резонансну томографію. На другому етапі експерименту учасників просили оцінити, наскільки кожна з жінок красива.

Далі вчені зіставили результати обох груп – тих, хто приймав гормон, і тих, хто вживав плацебо. В результаті виявилося, що в учасників першої групи набагато сильніше активізувалася система заохочення мозку, коли вони переглядали фото своєї коханої. Більше того, у порівнянні з іншими жінками партнерки ставали набагато привабливішими в очах чоловіків.

Джерело: http://ria.ru/

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.