Основні помилки при оформленні дитячої Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2013 12:43 · Розділ: Цікаві факти

Дуже часто при виборі меблів у дитячу ми припускаємося низки помилок, і кімната та меблі, які, здавалося б, мали послужити нам мінімум десять років, через 2-3 роки втрачають свою актуальність. А це – додаткові витрати, дорогоцінний час, безлад, викликаний ремонтом, і багато всього іншого. Тому перед тим, як ринути за покупками таких милих аксесуарів для дитячої кімнати, варто все добряче обдумати, щоб і вам, і вашому малюку в його кімнаті було цікаво, безпечно та комфортно.

Найпоширенішою помилкою молодих батьків є неврахування того, що малюки ростуть. При цьому ростуть досить швидкими темпами. І вже через рік-два ліжечко доведеться замінити, та й столик для годування стане непридатним. Саме тому намагайтеся купувати універсальні моделі. Якщо вибираєте ліжко чи диван, вибирайте такий, щоб міг розсуватися-розкладатися в різні боки – на таких ліжках зручно спати і немовляті, і підлітку. Якщо ж в недалекому майбутньому ви плануєте народження ще однієї дитини, зверніть увагу на двоповерхові ліжка вас приємно здивують, і на таких ліжках діти спатимуть досить довго. Вибираючи столи, також зверніть увагу на моделі з можливістю регулювання.

Фото з сайту www.baby.artkey.su
Фото з сайту www.baby.artkey.su

Останнім часом все більше батьків намагаються слідувати порадам психологів, оформляючи дитячу точно так, як побажає малюк. Але справа в тому, що уподобання дитини – мінливі, як сонце в березні, і навіть якщо у вас є достатньо грошей, навряд чи вам захочеться через два місяці розпочинати новий ремонт. Тому зробіть інакше: дайте дитині можливість вибирати, однак з обмеженої кількості варіантів. Шпалери для дитячої краще витримувати в світлих тонах, адже вони впишуться в будь-який інтер’єр. А ось при виборі меблів краще відмовитися від ліжок у вигляді кораблів та карет, і віддати перевагу класичним варіантам.

При оформленні дитячої пам’ятайте і про те, що необхідно залишити багато місця для ігор та розваг. Не варто забивати кімнату непотрібними меблями – залиште якомога більше вільного простору. Зробити це допоможуть багатофункціональні меблі, які легкістю вмістять всередині все необхідне і не займуть надто багато місця.

Пам’ятайте й про те, що діти дуже часто недбало ставляться до оточуючих предметів. Тому якщо ви не хочете через рік вирушати за пошуками нових меблів, зверніть увагу не лише на безпеку та комфорт товарів, але й на міцність та стійкість до зношування.


Інші новини розділу