Американець переправив поштою цілий банк Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2013 10:39 · Розділ: Цікаві факти

Не потрібно займатися будівництвом, щоб знати, що для зведення дому чи якоїсь іншої будівлі потрібні будівельні матеріали. Хтось створює будинки з цегли, інші обирають дерево, третім до вподоби суперсучасні матеріали для будівництва – сьогодні ринок будматеріалів представлений в настільки широкому розмаїтті, що визначитися, який, власне, матеріал найкращий іноді буває дуже й дуже важко.

Незважаючи на варіативність матеріалів та цін, будівництво сьогодні – справа вельми затратна. Купівлею самих матеріалів не обмежитися. Вам знадобляться інструменти – до речі, широкий вибір інструментів пропонує интернет магазин товаров для строительства и ремонта Реноватор, - робочі руки та багато-багато всього іншого. Необхідно подбати і про перевезення будматеріалів: незважаючи на те, що сьогодні більшість магазинів пропонують безкоштовну доставку, якщо будівництво намітилося далі від міста, з доставкою можуть виникнути проблеми. Та якщо грамотно підійти до цієї справи, можна все вирішити дуже легко.

Як це зробив один винахідливий американець, щоправда, не тепер, а ще на початку минулого століття. Мешканець штату Юта одного прекрасного дня вирішив збудувати банк. Та земля, що йому належала, розташовувалася на відстані двох сотень миль від центру продажу цегли. А це означало, що доведеться заплатити шалену суму за послуги транспортної компанії. Такі гроші у чоловіка, може, й були, однак ділова хватка змусила його шукати альтернативні шляхи вирішення цієї проблеми.

Чоловік переправив поштою 80 000 цеглин (фото з http://billionnews.ru/)
Чоловік переправив поштою 80 000 цеглин (фото з http://billionnews.ru/)

Після кількаденних роздумів та вивчення пропозицій транспортних компаній чоловік вирішив скористатися послугами… поштової служби, яка розпочала роботу в 1913 році. Як виявилося, відправка поштою обходиться дешевше, аніж послуги транспортних фірм. В результаті заощадливий американець запакував цеглу в посилки вагою по 20 кілограмів і переправив їх поштою.

Звісно, на все це підло куди більше часу, але шкурка вартувала вичинки: послуги пошти обійшлися в чотири рази дешевше, ніж послуги транспортної компанії.

Ось такий банк було збудовано з цегли (фото з http://billionnews.ru/)
Ось такий банк було збудовано з цегли (фото з http://billionnews.ru/)

Всього у такий спосіб було переправлено 80 000 цеглин, з яких згодом було збудоване приміщення банку. Таким чином, банк, збудований проворним американцем, став першим в цілому світі банком, переправленим по пошті.


Інші новини розділу