У столиці Шотландії влаштували благодійний стриптиз Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2013 23:06 · Розділ: Події у світі

Сучасна громадськість по-різному ставиться до стриптизу. Для когось це ще один вид танцювального мистецтва, який попри неймовірну відвертість все ж несе в собі чимале смислове навантаження, демонструючи свободу тіла та трансформацію культурних цінностей. Для інших же стриптиз – не що інше, як ганебна розпуста, демонстрація занепаду системи культурних цінностей. Єдиної думки тут нема, і, схоже на те, вже й не буде. Та попри все, стриптиз залишається вельми популярною і прибутковою справою – якщо не для самих виконавиць відвертого танцю, то для їх власників точно. А те, що приносить гроші, може бути як втіленням зла, так і виявом благородства.

Продемонструвати твердження, що стриптиз може бути заняттям високодуховним, взялися нещодавно шотландці, які використали танець в благодійних цілях.

Нещодавно один шотландський стриптиз-клуб провів благодійну акцію, зібрані кошти від якої підуть на допомогу хворому, що став жертвою численних травм. Ім’я хворого, а також причина травмування, зберігаються в таємниці.

Організатори благодійного стриптиз-шоу розповіли, що їхній проект покликаний не лише зібрати кошти на лікування хворого, але й допоможе глядачам позбутися відчуття провини, яке часто виникає після перегляду відвертого танцю.

Вечір тривав з другої години полудня до сьомої години вечора, тобто протягом цілих п’яти годин відвідувачі могли насолоджуватися майстерністю тіл шотландських стриптизерок. За вхід у заклад відвідувачі повинні були заплатити символічну плату в розмірі п’яти фунтів стерлінгів.

Ставлення до стриптизу неоднозначне (фото з besttor.ru)
Ставлення до стриптизу неоднозначне (фото з besttor.ru)

За інформацією місцевих ЗМІ, танцівниці не отримали ні фунта за свій танець. Як і сам бар, зрештою,не брав ніяких відрахувань – виручені кошти підуть на лікування людині, яка потребує фінансової допомоги. НІ кому саме перейдуть зібрані гроші, ані скільки вдалося зібрати за вечір, не повідомляється.

Зовсім інша ситуація склалася зі стриптизом у Швеції – тут цей вид діяльності обкладається податками, як, в принципі, і будь-який інший вид офіційної діяльності. За несплату податків можна заплатити солідний штраф, який розповсюджується і на онлайн-площину. Нещодавно, наприклад, одну мешканку Швеції оштрафували за сеанси стриптизу в режимі онлайн – дівчину примусили до виконання громадських робіт за спробу ухилитися від сплати податків.

Джерело: http://korrespondent.net

Інші новини розділу