"Занадто товстий" пасажир ніяк не може потрапити додому Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2013 20:55 · Розділ: Події у світі

Те, що ожиріння вкрай шкідливе для нашого здоров’я, як фізичного, так і психічного, знають, напевне, всі. Та ось далеко не всім в голову може прийти той факт, що ожиріння може стати вам на заваді, коли ви повертатиметеся додому.

Гадаєте, це вигадка? Зовсім ні: підтвердити, що сказане вище – чистісінька правда, зможе один молодий француз, який вже протягом кількох тижнів шукає можливості повернутися до Чикаго.

Коли хлопець летів із США до Лондона, до речі, на літаку Virgin Atlantic, він і гадки не мав, що зворотній шлях викличе у нього стільки проблем. А на заваді йому стали 230 кілограмів ваги, з яких приблизно 150 – зайві. Через надмірну вагу хлопцеві відмовили авіакомпанія British Airways, а після того ще й залізнична компанія Eurostar.

230-кілограмовий Кевін Шене, якому виповнилося всього 22 роки, прилетів до США з метою проходження курсу, спрямованого на лікування гормонального дисбалансу, який, власне,і є причиною ожиріння.

Цілу дорогу юнака немовби переслідували проблеми. Але пік нещасть настав саме в Лондоні, коли хлопцеві з міркувань безпеки відмовила залізнична компанія Eurostar, яка попередньо планувала перевезти його під Ла-Маншем.

В суперечку втрутилася круїзна компанія P&O, запропонувавши переправити Шене через Ла-Манш на своєму поромі.

Сам Шене є мешканцем одного французького села, розташованого на кордоні зі Швейцарією. Батько хлопця розповів журналістам, що проблеми із ожирінням в того виникли ще коли він був немовлям.

До США юнак прилетів півтора роки тому, де проходив лікування в клініці Mayo Clinic в Міннесоті. Та коли хлопцеві довелося повертатися, він отримав відмову від British Airways – у компанії заявили, що тепер вони просто не можуть ігнорувати елементарних правил безпеки.

Великі надії хлопець покладав на круїзний лайнер, однак в останній момент компанія, якій належить круїзне судно, заявила, що «побоюється за здоров’я хлопця. І він отримав відмову.

В усіх аеропортах з хлопцем поводяться погано (фото з kun.uz)
В усіх аеропортах з хлопцем поводяться погано (фото з kun.uz)

Представники французького посольства домовилися з компанією Eurostar про те, щоб хлопця доставили поїздом, проте і тут все зірвалося: компанія посилається на можливі труднощі у випадку виникнення необхідності евакуації.

Єдина надія, яка залишилася в Шене, це британський судноплавний оператор P&O – в компанії заявили, що вони ніби створені для переправлення огрядних людей.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/

Інші новини розділу