Екс-міністр Єгипту обізвав Бейонсе дурепою і не впустив до пірамід Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2013 18:54 · Розділ: Події у світі

Є люди, які не поступаються своїми принципами навіть у відношенні до знаменитостей та зірок світового рівня. Як результат – світові скандальні хроніки поповнюються новинами, а ми з вами маємо про що поговорити.

Цими днями в центрі скандалу опинилася всесвітньо відома співачка Бейонсе. Зірку не впустили до пірамід міста Гізи в Єгиптті за «надто нахабну» поведінку та «грубість».

Посмів відмовити співачці 66-річний Захі Хавасс, який в минулому займав пост міністра у справах старожитностей Єгипту.

Археолога та історика Захі Хавасса обурила нахабна поведінка зірки. Мало того, що вона спізнилася на кілька годин, так до повного щастя і вибачення з уст знаменитості не прозвучало.

«Переважна більшість туристів - надзвичайно приємні люди. Але ця леді... Спершу вона сказала, що прибуде до третьої години, проте насправді дуже сильно спізнилася», - обурюється Захі на сторінках видання The Independent. Більше того, Хавасс розповів пресі, що попросив дівчину вибачитися, однак та «навіть не розтулила рота».

Цим все не обмежилося. Зірка, як і годиться, приїхала у супроводі свого особистого фотографа та охоронця, які заборонили екскурсійному фотографу робити знімки заокеанської знаменитості. Це вже стало останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння старенького Захі, який у відповідь на заяву охоронця попросив туристів піти та назвав співачку дурепою. Вчинивши скандал, колишній міністр гордо розвернувся і поїхав геть, залишивши спантеличених гостей ні з чим.

У даному контексті зауважимо, що Захі Хавасс на даний час вважається одним з провідних фахівців світу з питань історії, походження та особливостей єгипетських пірамід. Чоловік проводив численні екскурсії для багатьох політиків та знаменитостей, серед яких значаться імена Барака Обами та Білла Клінтона. Разом з цим, чоловік славиться суворістю в дотриманні певних правил стосовно відвідування єгипетських пірамід. Нещодавно він не впустив всередину Джоанн Флетчер, британського єгиптолога, яка хотіла зняти документальний фільм для BBC, присвячений питанням життя і смерті в Долині царів. Причина відмови криється, за словами Захі, в порушенні правил: Джоанн не отримала дозвіл від Вищої ради у справах старожитностей Єгипту.

Що ж стосується самого Хавасса, то його чесність та порядність також можна поставити під сумнів. В результаті «фінікової революції» чоловік не лише позбувся свого поста, але й постав перед судом за звинуваченням в хабарництві та корупції.

Джерело: http://www.newsru.com/

Інші новини розділу