Новий додаток для смартфонів замінить холостякам дівчат Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2013 16:47 · Розділ: Нові технології

Ні для кого не секрет, що шлюб – справа неймовірно серйозна, вона потребує відповідальності, серйозних почуттів і надзвичайних старань, адже тільки люди, які працюють над собою та над своїми взаєминами, здатні зберегти щастя та почуття й після одруження. Та далеко не всім вистачає терпіння, щоб змиритися з недоліками як своїми власними, так і свого партнера. В результаті кількість розбитих сімей, сердець та розчарувань невпинно зростає, як і збільшується кількість людей, які не бажають зв’язувати себе сімейними узами.

І якщо жінки в силу своїх психологічних особливостей все ж прагнуть вийти заміж та народити дітей, у чоловіків цей інстинкт виявляється менше. Звідси й з’являються закоренілі холостяки, в яких від однієї лише думки про одруження волосся на голові стає дибки. Та навіть їм неохота коротати віку в гордій самотності, а це означає, що хоч-не-хоч, а доведеться змінювати принципи і вирушати на пошуки своєї половинки.

А щоб перехід від самотності до сімейного життя був максимально безболісним, розробники створили досить цікавий додаток до смартфону, покликаний замінити неодруженим чоловікам дівчину. Додаток отримав назву Invisible Girlfriend, і його функція – переконати родичів та знайомих закоренілого холостяка в тому, що в нього хтось є.

За словами розробників, додаток орієнтований на людей, які «не квапляться знайти свою гавань, але дуже хочуть, щоб родичі та друзі від них відчепилися». Автори проекту також зазначили, що їхня програма забезпечить своїх користувачів максимально реалістичною імітацією відносин як у віртуальному, так і в реальному світі.

Програма Invisible Girlfriend подарує користувачеві повний набір атрибутів сімейного життя чи серйозних взаємин. Це і телефонні дзвінки, й голосові повідомлення, різноманітні віртуальні котики та плюшеві ведмедики, і, звісно ж, відповідну відмітку на Facebook.

На даний час розробники пропонують клієнтам три пакети послуг, вартість яких коливається від десяти до п’ятдесяти доларів. Найменшу ціну доведеться заплатити за «несерйозні» взаємини, які включають в себе нечасті дзвінки. А ось за п’ятдесят доларів ви отримаєте повноцінну історію ваших взаємин і навіть зможете розмовляти з розкішною мексиканкою, яка називатиме вас ніжними словечками.

Джерело: www.scilog.ru

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.