Незвичні способи пошуку роботи Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2013 14:07 · Розділ: Суспільство

Фото з сайту porogy.zp.ua
Фото з сайту porogy.zp.ua

Пошук роботи - справа далеко не така проста, як може видатися на перший погляд. Навіть якщо ви – першокласний спеціаліст, без уміння правильно подати себе вам не бачити омріяної вакансії.

Навіть якщо ви правильно складете резюме, успішно пройдете співбесіду, прочитаєте всі наявні у вашій бібліотеці бизнес книги та книги по психології, іноді цього буває недостатньо. Історії відомі випадки, коли людям, щоб їх помітили, доводилося прикликати на допомогу всю свою фантазію та оригінальність.

1. Чоловік-бутерброд. Джошуа Перскі свого часу працював у банку. Однак з якихось причин звідти він звільнився, і посилено зайнявся пошуком роботи. Та в нього нічого не виходило, і одинадцять довгих місяців безталанний Джош витратив на те, щоб відвідати тисячі фірм та отримати від них відмову. Тоді чоловік вирішив підійти до справи по-іншому. Він пошив собі костюм сандвіча, написавши на ньому "Досвідчений випускник MIT шукає роботу". Замість флаєрів з рекламою фаст-фуду він роздавав перехожим своє резюме та візитки. Перскі помітили і взяли на роботу в бухгалтерську фірму Weimar LLP.

2. Не менш оригінально до справи пошуку роботи підійшов Кевін Уїнн. Щоб звернути на себе увагу, він проїхав 350 миль за булочками для потенційної начальниці. Претендуючи на кандидатуру начальника відділу зі зв'язків з громадськістю політехнічного інституту у Ворчестері, Кевін о другій ночі вирушив до Нью-Йорка – саме там знаходився найближчий магазин з популярними ласощами. О пів на десяту ранку він вручив Патрісії Семсон, тепер уже своєму начальнику, коробку з булочками, своє резюме і автобіографію. До всього іншого додавався промовистий напис: «Знайти деякі речі важко. Приміром, булочки "Krispy Kreme" в Новій Англії або ж фахівця зі зв'язків з громадськістю, що має чималий досвід інженера та володіє знаннями технологій. Тепер у вас є і те, й інше». Прийом спрацював.

3. Часто при пошуку роботи та й взагалі в житті для досягнення успіху необхідне вміння оперативно зорієнтуватися в тій чи іншій ситуації. Яскравим прикладом цьому є Дуг Лонг, агент з продажу з південної Каліфорнії.

Одного разу він пригнав свою "BMW" в автосалон – в машині щось скрипіло. Проте співробітник автосалону відмовився діагностувати авто, зіславшись на те, що йде дощ. Розлючений Лонг написав керівництву автосалону гнівного листа, в якому детально розповів, як можна покращити роботу автосалону, що для цього слід зробити та якої політики варто дотримуватися. До всього цього він додав ще й своє резюме – енергія та досвід Лонга дали свої результати.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.