Основні помилки бажаючих заробити в Інтернеті Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2013 13:18 · Розділ: Цікаві факти

Способів заробити в Інтернеті існує чимало, проте далеко не всі вони однаково чесні та прибуткові, адже в Інтернеті, як і в реальному житті, багато шахраїв, які бажають збагатитися за рахунок необізнаності деяких користувачів. Особливо не щастить новачкам: за відсутності власного досвіду вони дуже легко можуть потрапити на вудочку аферистів.

Проте є схеми, які в Інтернеті розпізнати дуже легко. І якщо ви побачите щось подібне, тікайте звідти негайно ж.

1. Оминайте увагою всілякі чарівні гаманці, піраміди та обмінники.

- Чарівний гаманець. Навряд чи сьогодні цей спосіб шахрайства такий прибутковий, як і кілька років тому, проте на деяких ресурсах все ще можна знайти «украй вигідну» пропозицію миттєво збагатитися. Схема виглядає наступним чином: шукаючи, де б заробити, користувач натрапляє на переповнений емоціями лист, в якому інший користувач (читайте: шахрай) по секрету розповідає, що знайшов в Інтернеті диво-гаманець, перерахувавши гроші на який, ви одразу ж отримуєте назад збільшену в кілька разів суму. Напевне, ви вже зрозуміли, що ніяких грошей назад вам ніхто не повертає…
- Не менш поширений спосіб шахрайства – піраміди. Як і в реальному житті, піраміди в Інтернеті приносять гроші хіба що тим, хто цю піраміду заснував. Решта ж чесних громадян, які в погоні за легким хлібом забувають про обережність, залишаються з носом.
- Тікайте подалі від сумнівних обмінників, які пропонують вам обміняти валюту по дуже вигідних курсах. Запам’ятайте, що будь-який обмінник функціонує на різницях валют. Якщо ж вам пропонують обміняти валюту на надзвичайно вигідних умовах, ви, скоріше за все, не те що втратите суму переводу, але й позбудетеся решти грошей з веб-гаманця.
- Якщо вам пропонують набір тексту, вимагаючи внести невелику передоплату, щоб довести серйозність намірів, відмовтеся від співпраці з такими ресурсами.

2. Советы о том, как заработать в интернете, які дають спеціалісти, радять наступне: якщо ви справді хочете заробити в Інтернеті, уникайте всілякого там серфінгу, клікання та читання листів – ці способи заробітку вкрай неефективні. Максимум, що у вас вийде, це заробити кілька доларів, тому якщо ви не починали, краще не беріться за цю справу.

3. І останнє, найголовніше: не варто місяцями вивчати різні підручники та книги,які обіцяють вас навчити заробляти в Інтернеті. Якщо ви дійсно хочете цьому навчитися, просто необхідно застосовувати свої знання на практиці, пам’ятаючи, що від помилок не застрахований ніхто, і разом з ними приходить безцінний досвід.


Інші новини розділу