7 порад для оформлення вітальні Автор: lesya · Опубліковано: 25.11.2013 12:32 · Розділ: Цікаві факти

kursremonta.ru
kursremonta.ru

Вітальня є однією з найважливіших кімнат у домі. Тут ми відпочиваємо, насолоджуючись хвилинами самотності, читаємо улюблені книги, спілкуємося з сім’єю та приймаємо гостей і друзів. В невеликих квартирах вітальня поєднує в собі кілька функцій. Та в усіх випадках оформлення цього приміщення потребує серйозного підходу, адже саме вітальня чинить найбільший вплив на формування у гостей враження про вашу квартиру, а отже, ваш смак, статус тощо.

Крім того, вітальня повинна бути зручною. Тому при оформленні цього приміщення скористайтеся порадами дизайнера.

1. Подбайте про те, щоб у вітальні була група із сидінь. Це можуть бути дивани та крісла, розташовані таким чином, щоб всі, хто на них сідають, могли бачити одне одного. Таке розташування сприятиме комунікації і виглядатиме гармонійно. Єдиними недоліком може бути хіба що обмежені можливості розташування телевізора.

2. Порушуйте стиль. Як би безглуздо це не звучало, намагайтеся уникати строгого дотримання одного стилю – так ваша кімната дуже швидко стане нудною та нецікавою. Якщо ж внести до інтер’єру неочікувані елементи іншого стилю, вони одразу ж видимо перетворять вашу вітальню в такий собі елемент мистецтва.

3. Ретельно вибирайте палітру барв для оформлення вітальні. Найкраще, якщо ви виберете три основні кольори – бажано з однієї кольорової гами – та два додаткові, які стануть своєрідними акцентами. Щоб уникнути несмаку, скористайтеся спеціальними таблицями сумісності кольорів.

4. Підберіть місце, в якому розташовуватиметься телевізор. Вибрати відстань, на якій повинен знаходитися телевізор від глядачів, можна за простою формулою: висоту екрану слід помножити на п’ять у випадку зі звичайним екраном, або ж помножити на 3, якщо у вас екран рідкокристалічний.

5. Повісьте картини нижче. Намагайтеся розташувати витвори мистецтва так, щоб сидячи на дивані чи на кріслі, ви могли ними милуватися, не задираючи доверху голову.

6. Заховайте кабелі. Ніщо так не псує інтер’єру кімнати, як мотки сплутаних дротів, які в кутку кімнати припадають порохом. Заховайте шнури та кабелі в спеціальні отвори у меблях, або ж придбайте канали та спеціальні коробки.

7. Якщо у вас недостатньо місця, використовуйте багатофункціональні меблі. Вони не лише виглядатимуть оригінально та по-новаторськи, але й допоможуть вмістити все необхідне на невеликій площі.


Інші новини розділу